Ne mogu da instaliram eset 4

Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
65
reinstalirao sam xp..sad hoce...imam jos jedan problem JAVA mi restartuje komp, i svaki put kad je potrebna JAVA za neki program (npr JDownloader) meni to restartuje komp
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Deinstaliras Javu (bilo bi bolje nekim programom poput Revo Uninstaller-a), ocisti registry i cache CCleanerom i ponovo instaliraj Javu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
13
Prvo dali te programe koje skidaš sa interneta skidaš sa zvaničnih sajtova ili su sa rapidshare...
Ako su sa zvaničnih sajtova onda zaista imaš problema.
Dalje ako ideš na online skeniranje moraš anti virus koji imaš u računaru da isključiš t.j. disable.
Znači nema dovoljno informacija.
A najverovatnije imaš neki antivirus koji odradi na automatsko brisanje i crackovan program koji skidaš odmah briše keyloger jer ga vidi kao virus,trojanac....
Ja kada skidam sa rapida obavezno isključim KIS jer nema šanse da se to instalira.
Imaš KIS 2010 na serpskom.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Avast je po meni najbolji,i jos imas besplatnu verziju. Pokusaj da ga instaliras u safe modu ako nece normalno. Brate znam jednu caku da se izbegne instalacija ali neznam jer dozvoljeno da se postavlja ovde jer bas i nije legalno :(
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
A ovo sto se se postavlja u Download zoni je kao legalno:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
4
Nesto zajebano si pokupio,veruj mi nekih virusa ne mozes da se resis,samo format i reinstalacija,e sad znam da je to problem.Ali znaci kad sve krene naopako mnogo je zajebano da se toga resis,najoblje sto moze da se uradi je da napravis neki kaspersky boot disk ili tako nesto i da ih odatle brises,i opet nije sigurno resenje.Imam ja jedno pakovanje od 6000 virusa od toga makar 10% nijedan antivirus ne moze da prepozna.A imam i neke koje moze ali ako se nekako prosunjaju(tj. upalis ih kad ti ne radi antivirus,gotova stvar,moras da reinstalliras,ili da gledas kako ti kompjuter propada).Kaspersky 2010 skini trial ako hoces antivirus,on je po meni najbolji,pa ti sad vidi sta ces i kako ces :p
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
E jbg nisam znao na pocetku da je warez legalan na ovom sajtu :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Kaspersky internet security 2010 na Srpskom jeziku!!!

Download - Kaspersky | Singi

Koristi trial verziju a kada ti istekne poslacu ti kljuceve ili cu ti dati link mog sajta gdje uvijek postavljam nove kljuceve!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top