Najlepsi ljubavni filmovi svih vremena

Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Kao klinka secam se da sam gledala neki indijski film koji me je jako dirnuo i ostavio dubok utisak ali ne mogu da se setim kako se zove. Radilo se o dvoje mladih ljudi koji su se jako voleli ,ali zbog tradicije, verovanja i vec ugovorenog braka nisu uspeli da ostvare svoju ljubav. Prosle su godine, svako od njih je stvorio porodicu i postao uspesan, ali nisu zaboravili jedno drugo. Da bi ironija zivota bila veca njihova deca, se zaljubljuju i tako preko dece se ponovo srecu!... Zao mi je sto se ne secam kako se zove jer bih ga sigurno potrazila na netu. Prohujalo sa vihorom je super, Nosila je zutu traku, Jesen u njujorku.
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
298
A walk to remember...!!!

Znaci najjaci film koji sam u zivotu gledao od te vrste filmova...!!!!!!! Obavezno ga pogledajte, extra je znaci extraaa...!!!
Kada sam ga pogledao jednom morao sam jos dva puta zaredom da ga gledam koliko mi se svideo...!!! Extra film...!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.07.2009
Poruka
9
Ljubavna priča (Rajan o Nil i Ali Mek Grou), Doktor Živago, Rajanova kći, Prohujalo sa vihorom, Dama sa kamelijama(Greta Garbo), Ljeto 42, Poslednji tango u Parizu, Sjaj u travi.......
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
447
Titanic, The Notebook, Mostovi okruga Medison...
Dodala bih jos jedan italijanski film koji sam samo jednom gledala, ali koji je na mene ostavio bas snazan utisak. Film se zove Franceska i Nuncijata, bio je jednom na B92 pre par godina... Pola filma sam preplakala, ali bas mi se svideo...
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2011
Poruka
65
Titanik,Jesen u Njujorku,Sibirski berberin.Trenutno mi oni padaju na pamet
 
Natrag
Top