Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
znam...
aj probaj ovo...

Deda stanuje u zgradi ciji svi zidovi gledaju ka jugu. Pored zgrade prolazi medved. Kakve je medved boje?
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Sada me interesuje kako izgleda stan čiji svi zidovi gledaju na jug (?), jedino ako mi sunce bije u oči i ne mogu da vidm međeda
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa lako ti je...
kada bih ti rekao u kom delu sveta se nalazi pomogao bih ti puno, a i sa ovim mislim da sam ti pomogao)))
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Po nekom mom skromnom saznanju mrki i polarni medvedi nisu na jugu, e sad mora tu da se krije neki odgovor... nervira me zgrada...

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Rekao bih da je medved bele tj. polarni medved je u pitanju. Jer sa koje god strane da pogledas, a jug je u pitanju, onda si ti tačno na severnom polu, jer gde god da krenes krećeš na jug, jel to? I onda bi i bilo logočno da prvi medved koji se tu zadesi bude polarni, beli, medved.

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

To je jedna od varijacija na pitanje tipa: Da li sa juga možeš krenuti na istok?
E koliko me je klala zgrada sa svim zidovima koji gledaju ka jugu, hehehehe

(ipak si dosta pomogao)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
jeste pogodio si)))
na severnom je polu zgrada, pa kad god krenes ides na jug)))
aj postavi sad ti neku?
ili bilo ko drugi....
pozzz za sve...
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Pazi ovu iz 3. razreda osnovne, postavio mi moj mlađi buraz i ja, magarac, koji sam počeo da se prepirem sa njim. Imaš žicu razapetu iznad provalije. Na žici balansiraju ‚‚A" i ‚‚B" (šta god to bilo). U tom dune vetar, ‚‚A" padne i prodrma žicu stoga pade ‚‚B". Da li ima nešto na žici ili ne?

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A ima i onaj kada je u mrkloj noći vozaču, negde na putu koji vodi kroz šumu, crk`o automobil. Izađe da vidi šta može da uradi, kad ono, pojuriše ga zombiji. Šta će, dade se u beg. Trčeći tako, naleti na baraku. U baraci sledeća situacija. Na plafonu fenjer u kome ima 2 prsta petroleja a na stočiću sveća od 25 cm. Kod sebe je imao jednu šibicu. Ovi zombiji ne vole svetlost-vatru, najverovatnije da je znao iz filmova. Biće siguran dokle god ima svetla u njegovoj blizini-baraci. Ali zombiji naviru i na vratima su. Mora da reaguje brzo. Šta će pre upaliti, da bi osigurao svoj život do zore?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Imaš i onaj. Došao turista na jednu planinu i hteo da prenoći. Recepcionar mu kaže: ‚‚Žao mi je, ali sve je zauzeto". Čovek pošto je umoran a hteo bi da konači pre nego što nastavi put dalje, izvadi iz džeša 100 e i dademu da ‚‚proba" da nađe sobu. Recepcionar uze i reče da će da pokuša. Ode iza pulta i uputi se u kuhinju. Dođe do šefa kuhinje i reče mu: ‚‚Pero, evo ti 100e, da ti vratim dug od pokera sinoć". Šef kuhinje uzme pare i ode kod spremačice i kaze joj: ‚‚Milice, evo ti za ono što si mi spremila kuću prošle nedelje, hvala ti". Spremačica uzme pare i ode kod upravnika hotela i kažemu: ‚‚Evo, šefe, 100e koje ste mi pozajmili prošlog utorka". Upravnik uzme pare i ode kod baštovana i obrati mu se: Mile, evo za onaj buket ruža što si spremio mojoj ženi, jako se obradovala". Baštovan uzme 100e i ode do recepcionara i da mu 100e jer mu je ovaj juče obezbedio sobu za njega i njegovu ljubanicu. Naravno žena od baštovana nesme nikako da sazna. Recepcionar uzme pare i vratih turisti i kaže da je sve pokušao. Ko je ovde na gubitku?
 
Natrag
Top