Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Eee a jel znate za onaj gradić u Engleskoj (e, ja kao stvarno znam; samo tvrdim pazar hehehe, moram malo) gde postoje samo dve frizerske radnje. Jedna je neuredna i pobacane stvari svuda ima i u njoj radi neuredni frizer. A druga je sve oličenje čistote i pedantnosti i tu radi vrlo sređen frizer. A ipak svi meštani radije idu kod neurednog. More, zašto je to tako?

JESTE IIIIIIIIiiiiiii............. jao koliko sam se ja ubeđivao sa burazom, hahahaha
meni je to omiljena mozgalica

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A ima i ona priča, kada je slep čovek otišao doktoru. Doktor ga je operisao i posle 2 dana skidaju mu povez i čovek se obradova životu jer sada po prvi put može da ugleda svet. Stim što mu je doktor pre puštanje iz bolnice rekao da to slepilo, iako je od rođenja, nije u stvari klasično slepilo, već je povezano sa moždanim odumiranjem i postojanje mogućnosti da sledećim slepilom (ako se desi) bude večito slep. I on je to teška srca prihvatio ali je radostan i napustio bolnicu. Pošto je operasin u drugom gradu, iskoristio je vreme da kupi razne potrebštine. Kupio je kartu za voz. Posle sat vremena vožnje, kada je na ulazu u njegov rodni grad voz ušao u tunel, čuo se pucanj. Samo jedan putnik je bio mrtav. Pored tela čoveka koji je nedavno operisan, nađen je pištolj. Šta se desilo?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
1. Ako je to grad Jorksir,onda ljudi idu kod neurednog frizera jer radi sa zivima.
2.Siroma covek,pomislio da je oslepeo ,avaj,pomracenje je bilo usled ulaska u tunel.I ubio se.
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
ahahaha ja ne razumem....

1. mozda imaju vise poverenja u tog cupavog.... :)
2. ne znam, mozda je to sto je Ivanjuska rekla.... :)
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Ma stvar je u tome što kod neurednog uvek ima kose na podu i to znači da on ima posla i radi, a kod urednog (bez obzira na vrednoću i urednost) niko ne ide, nema posla, pa ni kose na podu.

Uh baš mi se sviđa ova tema zato što sve znam. A javljam se samo kad znam.

Jorkšire, i ja sam sve ovo zapamtio iz škole ove i one...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Za slepog čoveka je Ivanjuska pogodila i tačno objasnila, a što se tiče frizera sve ste lepo rekli samo jedno nikako, i to baš samu suštinu. Svi idu kod zabrazdelog, čupavog i neurednog frizera jer on šiša onog drugog (lepo ga ošiša), dok onaj drugi šiša (nažalost) ovog neurednog. I narod ide kod onog što lepo šiša.

I nemam drugo r u imenu : )
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684

E bre narode daj da rešavamojedno po jedno....brzi ste ko tajfun...nemo novo pitanje dok ne rešimo staro....

ajd da vidim ja za ovaj autobus ženske džakovi mačke i mačići....


Idem ovako:

7 mačića ima po 4 noge to mu je 28 nogu
i jedna mačka kojoj pripadaju ovih sedam mačića, ima svojih 4 nogu...
Znači 1 mačka sa pripadajućim mačićima 32 noge

1 džak sa 7 mačaka i pripadajućim nogama ima 7x32=224 noge

1 žena ima 7 džakova, to mu dođe 7x224 i plus dve sopstvene = 1570 nogu
e sad 1 autobus ima 7 žena pa u autobusu ima 7x1570=10990 nogu

ako dodamo i šofera mada nije pomenut onda je 10992 noge

ovo važi ako niko nije invalid....:dance2:
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Jokšire, valjda nemaš prvo 'r' koje sam ja pisao. Drugo imaš. Najtačnije, imaš samo jedno 'r'. Izvini, neću više.

A ovo što jedan drugog šišaju, ja nisam imao. Ko ih šiša.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Auuuu, što ste se vi raspisali dok sam ja bila odsutna!!!wacko2 Jedva pročitah sve.

Crazy je lepo rekao, moram i ovako da ga pohvalim. Dajte da rešavamo zadatak ali jedan po jedan. Ovako smo pomešali i babe i žabe.
Evo sad sam ja došla i nemam šta da rešavam a 10 strana ste ispisali!:girl_sigh:
 
Natrag
Top