Molim vas pomoc

Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
E ovako ljudi sad cu da vam objasnim a vi mi pomozite ako znate...

Prvo sta moze biti problem? kad palim komp celo vreme dok ga koristim mi je crvena lampica na kompjuteru i ne prestaje.

Evo na ovoj slici mozete videti da mi neprekidno ram ide na 1gb i ne spusta se...

hxqhcn2zv


A ovo su procesi...
fqnj514pd


Sta moze biti problem? Treba mi hitno molim vas...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Koji ti je OS.Ptoveri da ne radi apdejt.Jesi li skoro radio instalaciju OS-a?
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
windows 7 ultimate 32 bita... update sam redovno radio i nema vise nijedan... evo stavio sam ovaj da mi se skida da bih uradio reinstalaciju
Kod:
http://extratorrent.cc/torrent/3936916/Windows 7 Sp1 Ultimate en-US (x86) Dec2014 Pre-Activation-=TEAM OS=-{HKRG}.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Ja ne kontam kakav ti tu problem imas ,u pozadini ti radi 54 procesa pa to je sasvim normalno da ti koristi preko gigu rama na win 7 ,meni sa 77 procesa koristi 1,6 gb rama ,ako oces da smanjis koristenje rama iskljuci neke pozadinske procese koji ti ne trebaju ,a sto se tice crvene lampice pa sasvim normalno da ti hdd vrti dok koristis PC.Jednostavno ne kontam koji ti tu problem imas......
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
znam ja to sve, ali kad palim komp bas mi sporo dize sistem... i problem je sto neprekidno mi stoji crvena lampica, nije ono da pomalo bljecka nego uzastopno stoji crveno... a i vidite da nemam neke posebne programe u pozadini samo windows... da li je neki virus u pitanju? ja imam malwarebytes pro aktiviran i microsoftov antivirus... nijedan mi nije pokazao da ima neki virus...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ma gde da se vracas na XP.posto si ti tek podigao 7-cu ima ona nekih svojih apdejta koje mora da odradi
.To je za par dana gotovo i onda ce sve krenuti kako treba.taman da se ti malo naviknes na njega.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Da bi video zasto trepce ta lampica na onoj drugoj slici pretisni ono sto pise cpu,kako bi Windows grupirao procese koji se trenutno obradjuju i eventualno se na osnovu toga donese neki zakljucak...nesto sam primetio na ovoj polovini slike da se neki procesi dupliraju,recimo onaj Helper za graficku ,sto je po meni totalno bespotrebno ,a isto ima i ono stream...sad ne znam kakva je situacija na donjem delu slike posto nije slikano,ali bih rekao da je tamo glavna radnja....znaci onaj deo slike kad se uradi skrol na dole....ovde bi naravno bilo pozellno ugasiti neke procese iz startup-a, a nije lose podesiti da racunar radi u High-perfomance Mod-u,jes da je malo ruznije i podseca na XP ,ali bih ja to uradio....sto se tice one memoriske prebukiranosti to ce da nestane kad budes pomerio sve one gluposti sa ekrana sto dolaze sa instalacijom ,znaci neki program tipa Advanced PC Tweaker,koji ce umesto tebe da resi neke probleme...mada ima i drugih programa ovog tipa koji ce ti sniziti krvni pritisak...
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
meni je jedini problem izgleda dvd cd jer mi dugo dize sistem a i u my conputer mi ne pokazuje dvd cd drive ikonu...
 
Natrag
Top