Mitarstva

Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
Колико ја видим овде у овај филм су убачена неправославна учења.На митарствима човеку једино помажу молитве ближњих и добра дела која је човек учинио за живота.

Mislim da nema nista nepravoslavno u filmu...
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126

Kvisko pogresno ste me razumjeli procitajte od pocetka sta sam sve napisao pa cete vidjeti gdje ste pogrijesili.Znam sta ste vi skontali zato vam ovo i pisem:)

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ја сам већ навео шта је по мени ту неправославно.Е па сад ти види.

Bratac zar stvarno mislis da bih ja postavio nesto ne Pravoslavno oprosti meni gresnom ali mislim da je ovo istina.Ja sam ovo davno provjerio kada sam isao u manastir pa sam igumanu i monasima pokazao ovaj snimak oni su rekli da je ovo istina,a iz knjiga zitija svetih otaca mozes ovo naci.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
I ja sam sve ovo u pravoslavnoj veri vec ranije opisano nasao, a neko je snimio film... Po meni veoma poucan, tacno govori sta nas ceka i kroz sta cemo prolaziti...
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Ljudi ne budite toliko naivni, no se vratite sa zlog puta...vratite se Svetom Pismu, pustite ljudska verovanja, i Sotonine lazi. Drzite se temelja da ne bi bili izmanipulisani kao demonizovani covek sa videa.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ljudi ne budite toliko naivni, no se vratite sa zlog puta...vratite se Svetom Pismu, pustite ljudska verovanja, i Sotonine lazi. Drzite se temelja da ne bi bili izmanipulisani kao demonizovani covek sa videa.

Hahahaha e cuj ovog ahahaha a on sav pod uticajem demona ali to ne moze skontati do vijeka.Jevrejine tvoj car tek dolazi i njega cete prihvatiti a on se zove antihrist fino se spremite da ga docekate.Vas car ce vladati ukupno 7 godina 3,5 prije zacarenja i 3,5 posle zacarenja i onda ce nas Gospod Isus Hrist doci da tog tvog ubije duhom svojim a i sve ostale koji budu na strani antihrista!
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Hahahaha e cuj ovog ahahaha a on sav pod uticajem demona ali to ne moze skontati do vijeka.Jevrejine tvoj car tek dolazi i njega cete prihvatiti a on se zove antihrist fino se spremite da ga docekate.Vas car ce vladati ukupno 7 godina 3,5 prije zacarenja i 3,5 posle zacarenja i onda ce nas Gospod Isus Hrist doci da tog tvog ubije duhom svojim a i sve ostale koji budu na strani antihrista!
Ako mi je nik "Jevrejin" to svakako nije razlog da izvalis brzoplet i MNOGO glup zakljucak. Ne nameravam da objasnjavam po 100X na sta misim kada kazem Jevrejin.
Ako ti je lakse citaj Mesijanski Jevrejin. A u stvari sam Pravoslavac, ako te to zanima.
Ko je demonizovan pokazujes svojim postovima, gde si ocigledno odavno zaboravio na Sveto Pismo, pa verujes u van Biblijske gluposti. E blago tebi sa takvim verovanjima....demonima je najlakse manipulisati sa vama naivnima.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ako mi je nik "Jevrejin" to svakako nije razlog da izvalis brzoplet i MNOGO glup zakljucak. Ne nameravam da objasnjavam po 100X na sta misim kada kazem Jevrejin.
Ako ti je lakse citaj Mesijanski Jevrejin. A u stvari sam Pravoslavac, ako te to zanima.
Ko je demonizovan pokazujes svojim postovima, gde si ocigledno odavno zaboravio na Sveto Pismo, pa verujes u van Biblijske gluposti. E blago tebi sa takvim verovanjima....demonima je najlakse manipulisati sa vama naivnima.

Izvinite ali ja sam se na ovaj vas odgovor zacenuo od smijeha:D:D:Dma sta kazete mesijanski jevrejin pravoslavac:D:D:D:Dako mi vjerujete dugo me ovako nije niko nasmijao svaka vam cast:yea::yea::yea:hajde bolan da vam ovako kazem pod Bosanski priklonite se jednoj vjeri a ne ovako ni tamo ni vamo;)
 
Natrag
Top