Mesoviti vicevi

Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
214
Sreli se David Guetta i Chuck Norris,kaze njemu Chuck Norris:kako ti to mislis The World is Mine?
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2010
Poruka
159
Mujoi Haso

Odveo Mujo Fatu u rodilište na Koševo. Nakon sat vremena izađe doktor i kaže Mujo ima jedna dobra i jedna loša vijest. Kaže Mujo de bolan doktore reci prvo dobru pa onda lošu vijest. Dobra je da Vam je Fata rodila sina a loša je da je dijete crnče. Nakon što ću lošu vijest pade Mujo u nesvjest. Nakon pola sata dođe
Mujo k sebi i upita: Bolan doktore koja je ono loša vijest. Pa dijete vam je crnče.
Ih bolan doktore kaže Mujo ja sam mislio da si reko srpče.

Mujo i Haso

Dosao Mujo umoran iz rudnika i sjede kad ude Fata i pita ga: Mujo os` da ti ispecen jaja? Ljutit Mujo kaze Fati: Os` da ja tebi ispecem picku?

Mujo i Haso

Dolazi frajer u kineski restoran i naruci od konobara pekinsku patku ali mora biti iz centra Pekinga. I nakon nekog vremena dolazi konobari usluzi gospodina kad joj on stavi prst u guzicu, pomirise pogleda konobara i grubo mu kaze : Ali konobaru ova patka je najmanje 50 km udaljena od centra Pekinga jeste li vi normalni zelim da je bas iz samog centra. I ode tako konobar do kuhara i kaze mu nemoj me brukati onaj frajer stvarno zna sto je patka daj mu stvarno jednu iz centra Pekinga. I tako donese drugu patku i usluzi gospodina i opet joj stavi prst u guzicu i pomirise i mnogo zadovoljniji kaze konobaru: Ova je vec bolja ali ova je iz kvarta do samog centra Pekinga a ja bi zelio bas iz samog centra. I tako konobar ode kuharu te ovaj pripremi trecu patku i nakon usluzivanja stavljanja prsta u guzicu i mirisanja frajer presretan kaze: Ova je iz samog centra Pekinga! Sve to sa strane gledao je Mujo i nakon minute dojde do frajera skine gace i naprci se moleci : Ja san ti ratno siroce nu de vidi matere ti odakle sam ja!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Otišao farmer da kupi novog, mladog petla. Zaboravio on da zakolje starog petla, pa samo ubaci ovog mladog u kokošarnik zajedno sa starim. Novi petao odmah uzeo stvar u svoje ruke, pa počeo da muva sve kokoške iz kokošinjca. Priđe mu stari i kaže:
• Daj, ostavi mi bar dve najstarije koke.
• Ma, pali matori, tebe će i ovako i onako farmer uskoro da zakolje!
Stari ljubazno ponovi molbu, ali ga ovaj ponovo iskulira. Sada stari predloži da se za te dve koke trkaju od kokošinjca do kuće, ali da stari ima prednost od 5m. Mladi petao pristane i krenu oni da se trkaju. U tom momentu farmer izađe iz kuće, ugleda njih dvojicu, vrati se unutra, uzme pušku, ubije mladog i reče:
• U jebote, već treći peder ove nedelje!
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
SELJAK U AUTOBUSU
Ulazi seljak u prepun gradski autobus kad jedna gospodja nagazi ga stiklom i poce se izvinjavati- Oprostite molim vas nije bilo namerno! - Ma nemojte se brinuti gospodjo mi seljaci smo navikli da nas gazi stoka!

CETIRI PUTA SINKO
Ulazi baka u javnu kucu za zene i pita
- Izvinite, opsluzujete li i starije zene kao sto sam ja?
- Da naravno, samo kazite sta vas zanima... za 100 eura nudimo jedan sat uzivanja sa nasim agentom u luksuznom apartmanu, za 50 eura pola sata tu dole u finoj radnoj sobici u suterenu, a za 25 eura da vas na brzaka zaskoci tu iza stuba..
Baba dade 100 eura, i momak ce
- Pravi izbor, znaci - luksuzni apartman.
- A ne, ne, sinko, baka ce iza stuba... ali cetiri puta!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Situacija u sudnici:

- Zašto ste ubili svoju prvu ženu?
- Prestala me voljeti.
- A kad ste odslužili kaznu ponovo ste se oženili i zašto ste ubili svoju drugu ženu?
- Prestao sam ja nju voljeti.
- Pa dobro, kad ste izašli iz zatvora ponovno ste se oženili, zašto ste ubili svoju treću ženu?
- Jebiga, navika...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Šta imate u ovoj lijepoj vazi? - pita gost domaćicu.
-Tu je pepeo moga muža.
-Jao, izvinite, nisam znao. Primite moje saučešće.
-Hvala, da znate da mi je potrebno.
On svuda otresa cigarete, pa čak i u ovu vazu.
 
Natrag
Top