Mesoviti vicevi

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Vicevi o svemu
Bio jedan mali mrav.I on je krenuo da trazi srecu.Ide ,ide, I naidje na srednjeg mrava I srednji mrav ga pita gde ide,a ovaj mu odgovara da traiz srecu I pita ga srednji mrav moze li I on da podje sa njime I ovaj mu kaze da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog mrava. I veliki mrav ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki mrav moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog hrcka. I mali hrcak ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali hrcak moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg hrcka. I srednji hrcak ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji hrcak moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog hrcka. I veliki hrcak ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki hrcak moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog puza. I mali puz ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali puz moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg puza. I srednji puz ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji puz moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog puza. I veliki puz ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki puz moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog slona. I mali slon ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali slon moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg slona. I srednji slon ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji slon moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog slona. I veliki slon ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki slon moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog psa. I mali pas ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali pas moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg psa. I srednji pas. ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji pas moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog psa. I veliki pas ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki pas moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog bika. I mali bik ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali bik moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg bika. I srednji bik ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji bik moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog bika. I veliki bik ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki bik moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog crva. I mali crv ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali crv moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg crva. I srednji crv ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji crv moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog crva. I veliki crv ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki crv moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na malog kameleona. I mali kameleon ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih mali kameleon moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na srednjeg kameleona . I srednji kameleon ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih srednji kameleon moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na velikog kameleona. I veliki kameleon ih pita gde idu,a ovi mu odgovaraju da traze srecu I pita ih veliki kameleon. moze li I on da podje sa njima I oni mu kazu da moze.Idu,idu oni I naidju na veliku provaliju.I sad sta ce oni krenu da idu u provaliju,ali odluce da idu od poslednjeg koji je dosao do prvog.Krene veliki kameleon i upadne. Krene srednji kameleon i upadne. Krene mali kameleon i upadne. Krene veliki crv i upadne. Krene srednji crv i upadne. Krene mali crv i upadne. Krene veliki bik i upadne. Krene srednji bik i upadne. Krene mali bik i upadne. Krene veliki pas i upadne. Krene srednji pas i upadne. Krene mali pas i upadne. Krene veliki slon i upadne. Krene veliki slon i upadne. Krene srednji slon i upadne. Krene mali slon i upadne. Krene veliki puz i upadne. Krene srednji puz i upadne. Krene mali puz i upadne. Krene veliki hrcak i upadne. Krene srednji hrcak i upadne. Krene mali hrcak i upadne. Krene veliki mrav i upadne. Krene srednji mrav i upadne. Krene mali mrav i hoce li on uspeti da predje I zasto? Jbg ne citaj poslednji deo nece ti mnogo pomoci.Nisam ni ja pao sa kruske.Bolje bi ti bilo da procitas celo nego sad da trazis gde je koji deo.Svaki doe je vazan.Ili uzmi procitaj cello ili odustani treceg nema.Ajde,ajde zelis da saznas odgovor?Pa procitaj cello I saznaces.Ko nije procitao cello taj je glup.


odgovor
Uspece da predje jer ima Ciciban cipelice
Šta je rekao broj 0 broju 8 ?
Strava ti je kaiš
Kako Beograđani zovu crnogorskog narkomana?

-"Šmrčo!"
Kako prepoznati zemunsku bebu u porodilištu?

Ima zatamnjena stakla na inkubatoru.
Ovo svjetsko prvenstvo je isto kao drugi svjetski rat !!!!

Francuzi pali bez borbe, a pošto su se Amerikanci kasno probudili, Englezi se moraju boriti protiv Njemaca

Jedna retardirana djevojčica šeta šumom, i dolazi do jedne normalne djevojčice. Upita ona nju: - “kaaaaako se tiiii zoooveš?” Normalna djevojčica odgovara:- “Višnja”Retardirana: - “A zaaaašto Višnja?” Normalna: - “Kad sam bila malena, višnja mi je pala u koljevku, pa rekli roditelji; nek bude Višnja. Retardirana djevojčica nastavi dalje, i sretne drugu normalnu djevojčicu. Upita ona nju: - “kaaaaako se tiiii zoooveš” Normalna djevojčica odgovara: - “Jagoda” Retardirana: - “A zaaaašto Jagoda?” Normalna: - “Kad sam bila malena, jagoda mi je pala u koljevku, pa rekli roditelji; nek bude Jagoda. - “A, kako se ti zoveš?” upita Normalna djevojčicaRetardirana: - “Jelka”

Kako se smeje hemicar?

Hahahaha-ce-el

Dolazi majstor kod neke zene da joj namesti ormar. I sastavi ga on, sve lepo sklopi, kad prodje tramvaj i odjednom se srusi. On ga opet sklopi, ono opet prodje tramvaj i srusi se. On treci put sklopi ormar i kaze zeni: "Ja cu sad da udjem u njega i cekacu da prodje tramvaj da vidim gde nije u redu, sta fali". U tom trenutku ulazi muz, pridje ormaru da vidi kakav je i otvara vrata i vidi majstora, a majstor ce njemu: "Slusaj, bolje me odmah udari, jer kad bi ti rekao da cekam tramvaj ne bi mi verovao".




Kako se zove dijete napravljeno na 200 stepeni Celzijusa?
Žarko.
Na 300 stepeni?
Ognjen.
Na 500 stepeni?
Uglješa.

Sta kaze beba zemunac cim se rodi!
Znaci kmeeeeee

Koja je slicnost izmedju plavuse i McDonaldsa?
Milioni usluzenih.

U majke tri kćeri, sve tri nevine.
One se u isto vrijeme udaju.
Budući da su u seksu neiskusne, majka je zabrinuta te ih zamoli da joj s bračnog
putovanja svaka pošalje kartu i opiše iskustvo iz prve bračne noći.
Prva je poslala kartu s Tahitija na kojoj je samo pisalo:
"Nescafé"!
Majka se začuđeno zapita što li to znači?
U istom trenutku svrati pogled na jednu staklenku " Nescafea" na kojoj je pisal
"Božanstveno - sve do zadnje kapi".
Majka je sva sretna!
Drugu je kartu majka dobila dva dana kasnije iz Cote d’Azur na kojoj je pisalo:
"Rothmans".
Majka sad zna što joj je raditi. Odmah kupi kutiju Rothmans cigareta i pročita :
"King Size".
Malo joj je neugodno, ali se veseli kćerkinoj sreći.
Od treće kćeri ni glasa.
Majka strpljivo čeka tjedan dana, pa dva tjedna i konačno nakon tri tjedna stiže
karta.
Na njoj su drhtavim rukopisom napisane tri riječi:
"South African Airways"
Majka odmah nađe neki časopis u kojem je je bila reklama SAA.
Tu stoji napisano:
"Deset puta na dan,
Sedam dana u tjednu,
I to u oba pravca.

Jooj ovaj je dugacak citajte ga ako imate zivce

Bio jednom jedan pop I jednog dana on ode u crkvu I stavi svetu vodicu na stocic.Ali kada se okrenuo uleteo je decak I stavio mu jaje u svetu vodicu.Pop ga vidi I krene da ga juri po crkvi.Decko iskoci kroz prozor,ali pop ne uspe da iskoci I on krene da vezba,vezba,vezba.Sledeceg dana pop opet stavi svetu vodicu na stotic.Kako se okrenuo stize decak I stavlja mu jaje u svetu vodicu.Decak iskoci kroz prozor, I pop iskoci kroz prozor.Decko sprint niz livadu e pop ne moze sprint niz livadu.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decko I stavi mu jaje.Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo,ali pop ne moze na drvo.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana pop uzme I stavi svetu vodicu.Dodje decko I ubaci mu opet jaje. Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,e pop ne moze sa drveta na drvo.Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,e pop ne moze u reku. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,ali pop ne moze da zaroni. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni .Decko munjevito izadje na povrsinu,ali pop ne moze da izadje munjevito na povrsinu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,ali pop ne moze da se otkotrlja niz brdo. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,ali pop ne moze da preskoci veliku rupu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,ali pop ne moze da predje preko uzarenog kamenja. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,ali pop ne moze da uskoci u tunnel. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,pop uskoci u tunnel.I tu pop uhvati decka.Pocne da vise na njega I pita ga:-Zasto si ubacio jaje u moju svetu vodicu?-
,a decak mu odgovara:-Kazacu ti,ali ti nemoj nikome da kazes-I pop nikome nije rekao.

Sedi kauboj u kafani i prilazi mu lezbejka.

Kauboj: Ko si ti?

Lezbejka: Lezbejka. Po čitav dan mislim na žene i kad jedem mislim na žene i kad pijem mislim na žene i kad se odmaram mislim na žene i kad spavam sanjam žene. Samo na njih mislim.

Ispije lezbejka svoje piće i ode.

Posle 5 minuta prilazi dečak kauboju i pita ga:

Dečak: Čiko, jeste li vi pravi kauboj?

Kauboj: Bio sam.

Dečak: A što više niste?

Kauboj: Sad sam shvatio da sam lezbejka.

Буди се цига у пола ноћи, након невиђених и несносних кошмара. Погледа поред себе и види прилику у црној мантији, црној капуљачи и са косом у руци.
-Ко си ти?
-Ја сам смрт. Дошао сам да ти узмем душу.
-Ружо, душо, дошао неки човек у црном по тебе.

Pita unuk dedu:
-Deda a sta je to Cernobil
-Neznam unuce moje
Deda se nasmeja i pomazi decaka po glavama.

Улази цига у бус и пита кондуктера:
-Да ли наплаћујете карте за цвеће?
-Наравно да не.
-Ружо, улази...

Dolazi unuk kod babe:
-KAko si bako?Jesi li dobro?Treba li sta da ti pomognem?
A baba:
-Daj ne se_i nego kazi kolko ti treba para.

Mujo i Fata u New York-u sednu u taxi.
Pita ih vozač: "Where are you coming from?"
Kaže Mujo: "From Bosna"
Fata pita: "Šta kaže,šta kaže?"
Mujo: Pita odakle smo, ja kažem iz Bosne.
Vozač pita: "Which town?"
Mujo: "Sarajevo"
Fata pita: "šta kaže, šta kaže?"
Mujo: "Pita iz kojeg smo grada ja kažem Sarajevo."
Vozač: "I had the worst sex in Sarajevo."
Fata: "Šta kaže, šta kaže?"
Mujo: "Da te zna."

Zaposlila se plavuša kao čistačica u nekom velikom trgovačkom centru. Šef joj na odlasku kaže:
- "Nemojte zaboraviti da očistite i pod lifta!"
- "A, jel' na svakom spratu?"

Kako deca koja su prezivela Cernobil broje do 100?
Na prstima.

Voze se masinac, elektronicar i programer u autu...auto odjednom poce nesto da "kasljuca" i da trza... kaze masinac: "znao sam ja odmah, zubcanici su otisli, primetio sam ja", a elektronicar: "ma jok, ja mislim da je to bobina, ma sigurno", a programer kaze: "ljudi, ajmo lepo da izadjemo i da udjemo ponovo i sve ce da radi".

Kako se zove Zemunac koji pređe Brankov most?
Kolumbo

Šta peva seljak kad ide da kosi travu?
znam ja ko si ti ...

Zašto niko ne sme da dira malog cigu iz Prvo-četiri?
Zato što mu je ćale iz Osmog-tri.

Neki izrazi
Aerobik - bik koji leti
Aloja - kreten koji sam sebe zove na telefon
Bezbolan - zabranjeno govoriti bosanskim dijalektom
Bremen - Srbin
Čizmica - mala maca koja jede sir
Donacija - sedeti u društvu naciste
Gorila - Los Angeles u plamenu
Katran - mačka u begu
Kreten - skupina do deset zaba
Licemeri - estetski hirurzi
Meksiko - reci nekom da je mekušac
Nagasaki - egzibicionistkinja po imenu Saki
Nemati - otac
Obala - la i la
Petak - AK AK AK AK AK
Pigment - svinja s ukusom mentola
Poniženi - darovati supruzi malog konja
Repatica - ptica koja peva Eminema
Romantičar - pripadnik romskog naroda koji proučava antiku
Rotkva - crvena patka
Somalija - hiljadu lisica
Transparent - preduzeće za prevoz roditelja
Ustanova - plastična operacija usana

Gori mi dete, gori mi dete...
Ne brinite se gospodjo, okrecem...

Šta peva mali Ciga kevi dok se kupa?
Ne pomaže voda majko....

Kako se na bosanskom kaže Alisa u Zemlji Čuda?
Fata u Merkatoru

Zašto je Super Mario narkomanska igrica?
Jedeš pečurke, skupljaš zvezde, ubijaš kornjače a onda se popneš na čarobni pasulj i odeš u oblake.

Фудбал Србија-Босна и сад играчима Србије се не игра, а једино Пантелић хоће и они се сложе нек само он игра а ови одоше у кафану са Антићем, па ће гледати тамо! Већ у 5мин. води Србија 1:0, и ови сретни, у кафани славље, кад касније пребацише на утакмицу а оно 90мин и паде гол за Босну и резултат 1:1...оду они у свлачоницу и Пантелић плаче, а Антић га пита, како ниси издржао до краја, а он каже ма добио сам црвени у 10 мин...

Dodato posle 2 Sati 45 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Napisacu ja jos kada ih se setim a za to vreme vi pisite
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
-Vi što čekate kod lekara, dođite sutra, prošlo je radno vreme.
-A mi s pečenje?
-Vi možete.
...
-Dobro, gde je to pečenje?
-Pa evo, doktore, sve me nešto peče ovde dole...

Ulovio Crnogorac zlatnu ribicu, i ribica kao i po običaju, kaže:
- Pusti me, pusti me, ispuniću ti jednu želju.
A Crnogorac je samo onako baci u vodi i kaže:
- Aj' ne se*i!
I zlatna ribica dobije začepljenje debelog creva!

Polaže pandur srpski jezik u osnovnoj školi. Uciteljica:
• Šta je napisao Sterija Popovic?
Pandur:
• Ne mogu da se setim.
• Da li ima metafora u Gorskom vijencu?
• Ne mogu da se setim.
• Žao mi je, morate na popravni.
Pandur se vraca kuci sav besan i prolazi pored Vukovog spomenika. Okrece se ka spomeniku i ljutito kaže:
• Sterijo, Sterijo, steram ti ga majke i tebe i tvoj Gorski vijenac

idu dve babe
jedna IDE druga SCSI!

Ili idu dva praseta autoputem i jedan kaže:
"Eno ga moSKVIIIIIIč"

idu dve narandze pustinjom i jedna kaze:
pazi kaktusssssssss
druga kaze:
sta se lozis nismo mi baloni

[FONT=Arial, Helvetica]Zašto kamila ne jede pesak?
Pa, NEĆE!!!


[/FONT]Programerska kletva:
Dabogda ti žena bila opensource!

Izašao narkoman na balkon, malo na čist vazduh. Uzme on, zapali on jedan džiont, kad ono proleće neka narandžasta kugla iznad njega. Gleda on, čudi se, ništa. Zapali on drugi, kad ponovo proleće! Ajde sad za svaki slučaj, zapali treći, i ponovo proleće narandžasta kugla. On se iznervira i uđe u kuću, a majka ga pita:
- Ivane, gde si bio?
- Na balkonu.
- Pa zar 3 dana?!

stoji narkoman ispred ogledala i gleda..i pucka palcem i srednjim prstom....i tako jedno pola sata gleda on ogledalo i gleda.....
dolazi keva i kaže MARKO HAJDE U ŠKOLU...na šta će narkoman sav srećan...
PA MARKO....NARAVNO....

Zašto se Hitler ubio?
Stigao mu račun za gas u Aušvicu...

Idu 2 ludaka hodnikom i jedan pita drugog:
- Šta misliš ti, jesi li muško ili žensko?
Tek ovaj:
- Neznam, još nismo učili.

dolazi plavuša od doktora......i kaže drugoj...konačno da i ja uradim pozitivan test.....
kakav je to test bio? pita je ova druga...
ma neki HIV test....

Na Suncu se pojavi neki oblik života i ubrzo nastane velika civilizacija. Sad nešto ono kao ljudi, samo što to nisu. I dođe taj jedan "creature" kod drugog i kaže:
- Oho, dobar dan komšija. Što je nešto toplo danas, zar ne?
- A da, komšija, baš je ugrejalo danas.

Sreli se Francuz i Crnogorac na Budvanskoj plaži i krene razgovor...
Francuz: Mesje parlavu franse?
Crnogorac: Ne đole, noš me ti naučiti.

ide bmw onaj x5 full oprema.....stoji na crvenom svetlu.....
dolazi fića iza i crknu mu kočnice i naravno zabije se u zadnji deo kola....
i komp od bmw kaže found new hardware do you want to install it???

Vozi jedan čovek merdžu kroz grad, a za njim ide čovek sa fićom. I tako na prvi semafor, stane ovaj sa merdžom a fića se zalepi u njega. Izlazi ovaj i dere sa na ovog u fiću:
- Pa ti si lud, samo odšteta ima da te košta 2000 eura, ovo ono!!!
Tek ovaj:
- Pa nemojte gospodine molim vas, ja sam jedva skupio para da kupim ovog fiću a vi imate puno para... I ovaj sa sažali... Idu oni dalje, kad na sledećoj raskrsnici isto. Ovaj ponovo izlazi dare se, urla, a tek ovaj:
- Jao nemojte molim vas da me tužite ja imam 4-oro dece i ženu jedva ih izdržavam... I ovaj se opet smiluje. Na sledećoj raskrsnici opet ga čukne, tek ovaj iz fiće izvuče se kroz prozor i tek će:
- Idi, idi, ja sam...
attachment.php
dodao sam jedan smajli

Šta kaže Tarzan kad vidfi krdo slonova?
Idu šljive.

Šta kaže Džejn kada vidi krdo slonova?
Idu slonovi.

de riba ulicom a dva tipa iza nje.....
jedan je muva drugi je komarac

Idu dva vuka ulicom, jedan zavija, drugi odvija...

idu dva pandura ulicom i svadjaju se ko će da ide sa strane....
isto tako da se voze u kolima i svadjaju se ko će da sedi pored prozora...

Šta je to malo plavo, leti preko granice?
- Komarac švercuje farmerke!
attachment.php


A kako policajci odvrću sijalicu?
Pa jedan se popne na sto i uhvati sijalicu, a drugi vrti sto.
attachment.php


Zašto na SF forumu ima sve više moderatora?

Lakše se briše!!!
biggrin.gif


sta se dobije kad se ukrste zec i konj? -zekonja

Za one koji ne vole windows!

- Povecajte kapacitet svog diska:- Izbrisite Windowse.
- Multitasking:- Kako pokvariti vise stvari odjednom.
- Windows NT:- Windows Nice Try.
- Windows NT:- Ubacite lisnicu u pogon A: i pritisnite bilo koju tipku da bi ste ju ispraznili.
- Windows 98:- Uz neke novosti multicrashing je ostao isti.
- Imate vremena napretek?- Uzmite Windowse!
- MS Windows:- virus sa podrskom za misa.
- Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla.
- Koristite li Windowse ili je to XT?
- Udarite sakom o kuciste kako bi ponovno pokrenuli Windowse.
- Error #152: Windowsi nisu pronadjeni. Odaberite: (P)jesma (T)ulum (V)eselje.
- Microsoft je za softver isto sto i McDonalds za gastronomiju.
- Omiljena Windows igra: Pogodi sto se dogadja kad kliknes na ovu ikonu!
- Microsoft nije odgovor. Microsoft je pitanje, a odgovor je ne.
- Microsoft vam daje prozore a Linux cijelu kucu.
- Da li ste reinstalirali Windowse danas?
- Koji je najbolji dio Windowsa? Deinstaller.
- Sto je multitasking na Amigi? Igras igru i jedes sendvic.
- A sto je multitasking na PC-ju? Radis u Windowsima i places.
- Bog bi stvorio Zemlju za dva dana da nije trebao instalirati Windowse!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
-Ulaze u kafić mali Perica, policajac, plavuša, Mujo i Haso i sedaju za sto.
Konobar im prilazi i kaže: Šta je ovo bre, neki fazon!!!

-Sede ua avionu Škot, Francuz i Avganistanac jedan do drugoga. Naiđe strujardesa,
a Škot odmah poruči viski, Francuz konjak. Ovaj treći kaže: Meni ništa, sad ću
da vozim!!!

-Gleda tata na TV-u SP u fudbalu, kad uleće sin i viče: Tata, tata, mamu
udario auto! Počni da plačeš sad ću ja!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ima ukus piletine, miriše na piletinu i liči na piletinu. Ali ako Čak Noris kaže da je to govedina, onda je to govedina.
Čak Noris nikad neće dobiti srčani napad…..njegovo srce nije dovoljno glupo da ga napadne
Čak Noris ne nosi sat….on odlučuje koliko je sati
Čak Noris je tužio seriju RED I ZAKON jer su koristili imena njegove leve i desne noge
Čak Noris igra Ruski rulet sa punim pištoljem…I uvek pobeđuje
Koja je jedina situacija kad Čak Noris koristi dublere….Kad snima scenu u kojoj mora da plače
Kad Čak Noris seče luk ne plače on nego luk
Čak Noris ne jede med – on žvaće pčele.
Čak Noris može da podigne stolicu na kojoj sedi.
Čak Noris može u potpunoj tami lupom da zapali vatru.
Kada Čak Noris pogleda u nebo oblaci počnu da se znoje. Neki to zovu kiša.
Čak Noris je u Burgerking-u naručio BigMac – i dobio ga je.
Čak Noris može da deli nulom.
Zemlja se ne vrti oko Sunca – Sunce se drži na odstojanju od Čak Norisa.
Čak Noris je jednom 10 kila pljeskavica pojeo za sat vremena. Prvih 45 minuta je vodio ljubav sa kelnericom.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ratovali partizani i nemci u sumi
i dodje sumar i istera ih.
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2010
Poruka
159
Mujo i Haso


Mujo nije mogao naći kliješta. Poredao je Fatu i djecu kako bi ih ispitao gdje
se kliješta nalaze.
- Reci bolan Fato, gdje su kliješta.
- Ne znam Mujo.
- Reci Fato gdje su il' ću te zaklat!
- Ne znam.
Mujo zakolje Fatu.
- Suljo, sine, reci babi, gdje su kliješta.
- Ne znam.
- Reci gdje su kliješta ili ću te zaklat!
- Ne znam babo, matere mi!
Mujo zakolje i njega. Na kraju dođe i do najmlađeg Ibre te i njega upita za
kliješta.
- Ne znam.
- Reci gdje su, ili ću i tebe zaklat!
- Ma, evo ti kliješta, jebala te ona!

Mujo i Haso


Pošao Mujo loviti medvjede, napunio pušku, sjeo i čeka. Naiđe medvjed, Mujo
opali, ali promaši. Medvjed ga uhvati, pa mu kaže:
- Hoćeš li da od tebe napravim pljeskavicu ili bi radije da te pojebem?
- Radije me pojebi - odgovori mu Mujo.
Slijedeće nedjelje Mujo je nabavio M70 i municiju, ponovo sjeda iza grma i čeka
medvjeda. Nakon određenog vremena pojavio se medvjed, Mujo pritisne oroz, ali
promaši. Medo ga opet uhvati i upita:
- Hoćeš li da od tebe napravim pljeskavicu ili bi radije da te pojebem?
- Radije me pojebi - odgovori mu Mujo.
Poslije tjedan dana Mujo je krenuo opet u lov, ovaj put s topom. Nakon određenog
vremena pojavio se medvjed, Mujo krene pucati iz topa, ali promaši. Medo ga opet
uhvati i upita:
- Hoćeš li da od tebe napravim pljeskavicu ili bi radije da te pojebem?
- Radije me pojebi - odgovori mu Mujo, naviknut na pitanje.
Nakon što je svršio medvjed priupita Muju:
- Mujo, baš me zanima, reci mi iskreno, jesi li ti lovac ili si peder
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
-Zaboli Fatu u grudima, te ode doktoru. Doktor je pregleda, prepise lekove i napise nalaz. Fata se vrati kuci i kaze Muji da je treba paziti jer je tezak srcani bolesnik. Mujo procita nalaz i zabrinuto kaze:- Boga mi Fato, pa ti imas vaginu pektoris, morace da ti ugrade penismejker.
- Bila je strasna zima. Siroti vrabac je leteo trazeci mesto gde bi se ogrejao.Kad su mu se smrzla krila pao je na zemlju. Odjednom oseti nesto toplo na sebi. Putem je naisla krava i pokakila se na njega. Pod toplom balegom, vrabac se zagrejao i poceo da cvrkuce. Cula ga macka, razgrne balegu i pojede vrapca. Ova prica ima 3 poruke: 1. Ako te neko u zivotu posere ne znaci da ti je neprijatelj. 2. Ako te neko izvuce iz govana ne znaci da ti je prijatelj. 3. Ako u zivotu i upadnes u govna, bolje cuti.
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2010
Poruka
159
Mujo i Haso

Fata je jos bila jako mlada, negdjo oko 15 godina, kada je upoznala Muju. Nakon par dana što su se upoznali, Mujo je pozove na prvi sastank u park. Fata, prije nego što će otići u park na spoj ispriča mami gdje i zašto ide. Kada se našla u parku sa Mujom, sjeli su na klupu i Fata mu kaže:
- Mujo, odmah da te upozorim: mama mi je rekla da na sve ono što me budeš pitao odgovorim sa ne.
- Fato, a bil' ti bilo mrsko da ti zavučem ruku u gaćice.


Mujo i Haso

Ulazi Haso u kuću kod Muje i vidi Muju kako si gura kobasicu u dupe i jauče, pa ga upita:
- Bolan Mujo, a što to radiš sa tom kobasicom?
- Ma izvadio sam zub pa mi je zubar reko da nedelju dana jedem na drugu stranu.



Mujo i Haso

Mojo se sprijatelji sa jednim japancem u Sarajevu. Kaže mu japanac:
- Hajde da ja tebi pokažem nešto japansko.
Moje pristane, japanac vrisnu i pukne Muju šakom u nos. Ovaj pade i upita:
- A šta je to?
- To mi u Japanu zovemo karate. Hoćeš da ti pokažem još jednu japansku stvar?
Mujo pristane i ovaj put ga japanac pukne nogom u lice. Mujo:
- A što je to?
- E to ti je je japanski tekvando.
- Ma bili ti da ja tebi pokažem nešto japanski?
Japanac su čudi što bi to Mujo mogao znati japanski i pristane. Mujo uze jednu šipku i izudara japanca. Japanac:
- A što je tu bilo japanski?
- To ti je bio auspuh od Tojote.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Nakon lude noći pita momak devojku:

- Ajde, reci mi koliko si ih imala do sad.
Ona ćuti namrgođena.
Nakon dva sata on se postidi i kaže
- Oprosti, nije trtebalo da postavim takvo pitanje, sram me bilo, jesi li još ljuta na mene?
- Ćuti budalo, brojim
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Zaljubljeni mladi par sjedi uveče na klupi u parku i gleda u zvijezde.On je upita: - "Da ti pokažem velikog medvjeda?" - "Nemoj, naiće neko!"
 
Natrag
Top