Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Aha! :DTuj ste!:D Al ste odrešili kese... :lol:
Druže Titoooo zar "onaj" broj dragoj Dum?wacko2
Death, nemoj ni slučajno da doniraš nešto sa ove gomile. Bojim se da ne padneš.:)
Dum ovo nije ništa protiv tebe samo brinem za Death-a!yes3
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ma zadovoljna sam i sa evrima by Tito i sa čitavih 13 gr zlata, by Death...yes3 stink.
Takođe mi je drago da Death nije mogao da odoli mome ''šarmu'' i da je ipak na kraju popustio i morao da ''odreši'' kesu, pardon...da cepa ''slamaricu''...:lol:

Sve u svemu, bio je ovo uspešan dan za mene...:(;)

Moram da idem..Nažalost...Imam obevaze...Pozdravljam vas sve do sutra uveče, kada ću malo više ''likovati''....:dance3: :lol:

:hi:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Takođe mi je drago da Death nije mogao da odoli mome ''šarmu'' i da je ipak na kraju popustio i morao da ''odreši'' kesu, pardon...da cepa ''slamaricu''...:lol:
Nije me začudio drug Titoooo ali za Death-a... prosto ne mogu da verujem!:beee:
Znam koliko si srećna draga, k'o onomad kad si postala master.:D
Eto, sreću čine maaaaale stvari!:lol:

:hi:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Aha! :DTuj ste!:D Al ste odrešili kese... :lol:
Druže Titoooo zar "onaj" broj dragoj Dum?wacko2

Pa kad je popunjavala leksikon napisala da joj je to omiljeni broj, šta da joj radim. :mrgreen:



Ma zadovoljna sam i sa evrima by Tito i sa čitavih 13 gr zlata, by Death...yes3 stink.
Takođe mi je drago da Death nije mogao da odoli mome ''šarmu'' i da je ipak na kraju popustio i morao da ''odreši'' kesu, pardon...da cepa ''slamaricu''...:lol:

Sve u svemu, bio je ovo uspešan dan za mene...:(;)

Moram da idem..Nažalost...Imam obevaze...Pozdravljam vas sve do sutra uveče, kada ću malo više ''likovati''....:dance3: :lol:

:hi:

Ajde Dum, uvek bežiš kad ne znaš šta da odgovoriš. stink. :hi:



Nije me začudio drug Titoooo ali za Death-a... prosto ne mogu da verujem!:beee:
Znam koliko si srećna draga, k'o onomad kad si postala master.:D
Eto, sreću čine maaaaale stvari!:lol:

:hi:

Eee, moja Marsovka, jel se sećaš kako je to bilo jedno skromno čeljade dok nije postala master? A onda se desila neočekivana transformacija, slavo/zlatoljubivost i slični poroci... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ma jeste dragi moooj!
Da nije to neki virus? :opaaa: I Dum i Delija su mi se nekako "u to vreme" promenili.:???:
Odma' slava, popularnost... aviJoni, kamiJoni :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Odavno sam primetio da se njih dvoje (da se izrazim mladalački) "ekstra" slažu. yes3 Mnogo su mi slični, a eto vidiš i ta radikalna promena ponašanja im je zajednička. stink. Seti se samo kako je fin momak bio Kilometraža... Dok se nije pojavio Mister Hajd. stink.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Odavno sam primetio da se njih dvoje (da se izrazim mladalački) "ekstra" slažu. yes3 Mnogo su mi slični, a eto vidiš i ta radikalna promena ponašanja im je zajednička. stink. Seti se samo kako je fin momak bio Kilometraža... Dok se nije pojavio Mister Hajd. stink.
Ko se sad brčka na moru, mislim u moru? Kilometraža ili Mr. Hajd? :lol:
Izaziva sudbinu, znaš kakve su one ribe - pirane?!:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Znaš kako ide u filmovima kad postoji "više ličnosti u jednoj"? Ona najjača "pobedi" (u ovom slučaju ona najraskalašnija). yes3 Tako je i kod Mister Hajda, Kilometraža je potisnut u najdublju podsvest, tako da ovaj prvi, kako to i sam reče, sada "ladi m*da" u slanoj vodi. stink.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nisi joj valjda 13 zlatnika poslao? Ja sam je častio sa evrima, njenom omiljenom cifrom... :lol:

Aha, pošto ima problema sa zlatom a i popularnošću morao sam da reagujem kako bih joj prekinuo niz loše sreće :lol:


Ma zadovoljna sam i sa evrima by Tito i sa čitavih 13 gr zlata, by Death...yes3 stink.
Takođe mi je drago da Death nije mogao da odoli mome ''šarmu'' i da je ipak na kraju popustio i morao da ''odreši'' kesu, pardon...da cepa ''slamaricu''...:lol:

Sve u svemu, bio je ovo uspešan dan za mene...:(;)

Moram da idem..Nažalost...Imam obevaze...Pozdravljam vas sve do sutra uveče, kada ću malo više ''likovati''....:dance3: :lol:

:hi:

Kesa mi je postala preteška, šta da radim, ima se stink. pa sam morao malo da je olakšam da ne bi negde pukla pa bi tako šteta bila ogromna :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Aha, pošto ima problema sa zlatom a i popularnošću morao sam da reagujem kako bih joj prekinuo niz loše sreće :lol:


Ona je već i zaboravila kako izgleda biti popularan, može se reći da je njenih "15 minuta slave" zaista trajalo 15 minuta. stink. A i pravo da ti kažem, dosad mi jedino njena stručnost u poslu i bankarska veština nije dolazila u pitanje, ali sad i u to počinjem da sumnjam. S razlogom. yes3 Da je stvarno takav maher kakvom se predstavlja dosad bi imala bar po 10.000 zlatnika i evara, a uvidom u njenu blagajnu vidimo da su te cifre trenutno u domenu mašte. stink.
 
Natrag
Top