Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Master tema

Diskusija u 'Forum za spamere' započeta od Tito Pulo, 10.03.2011.

1. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    Otvaram temu u kojoj pozivam članove sa statusom master da pišu o svojim master iskustvima, master planovima, master problemima, ali i lepim master stvarima koje idu uz ovaj status, o master majndovima... ma o svemu što je master (i što nije)... :mrgreen:

Ostali članovi strpite se do 2000-og posta. :blum3:
  2. EuroTurs
  3. nency2

nency2 Član

Zahvala:
    0
    Evo, ja cu prva da se poklonim i počnem :lol:

Neka ti je sa srećom Tito Prva Master diploma i da ih uskoro bude još. [​IMG][​IMG]

:D:D:D:D
  4. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    Hvala, hvala, nadam se još malo doktorskom statusu. yes3 :mrgreen:

Nego, šta ti kažeš, šta se promenilo u tvom životu otkad si postala master Nensi? Prenesi nam svoja iskustva. yes3 :D
  5. nency2

nency2 Član

Zahvala:
    0
    Hmm...[​IMG]

Paaaa...recimo da sada na svet gledam totalno drugačije i uozbiljila sam se dosta ..:lol:
  6. ceca69

ceca69 Član

Zahvala:
    0
    Prvo zelim da cestitam mom drugu Titu na zvanju Mastera yes3
    Drugo da mu kazem da ce mu se zivot od sada drasticno promeniti,lajf stile pogotovo_Od sada ti se Tile zivot menja iz korena :D
    Moje iskustvo kao Mastera je predivno, od kada sam postala 100% i Master samo sto me ne zovu baster,flomaster,smajser i tako jos nekako sto se rimuje sa master :lol:
    Imaces mnogo vise privilegija i mnogo vise prijatelja samo nemoj da im kazes ,,Gde steee misovi,, i sve ce biti ok.
    U cast tvoje inauguracije evo jedna prigodna stvar (nemoj posle ovoga da umislis da si kralj samo si master i mister sarmer)

Ziveo ti nama i bio vredan master :D

7. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    Nensi, to je prvo što kod tebe upada u oči, mis'im ta master ozbiljnost, a naročito kod Cece, to je više nego očigledno. yes3

Ceco, hvala, mada nije ovo tema o meni, nego o svim masterima ovoga sveta (pardon, foruma). :mrgreen: Ali drago mi je da si prenela svoja pozitivna iskustva i drago mi je što od danas postajem faktor, master ov dizaster alabaster. :mrgreen: Što se tiče prijatelja, a koji prijatelji? :dntknw: Samo priznajem master elitu, ovo drugo me ne zanima. yes3 :D :D

Nikad nisam sebe doživljavao kao kralja, više kao cara. yes3 :lol:
  8. ceca69

ceca69 Član

Zahvala:
    0
    Pa eto to tako deluje spolja a jos gore se ispoljava iznutra, msm ta moja ozbiljnost se primeti na daleko ako imas durbin :)
    Kao i obicno pogresila sam temu,ali nema veze, ne zameri posto odusevljenje monom vlada,mislila sam da cestitam pored tebe i svim masterima ovog sveta mislim foruma :D
    Tako da eto mozemo nastaviti ozbiljnu diskusiju na temu masterstva :( samo trenutno imam jedan hitan poziv ..dakle ako se vratim tu sam ako se ne vratim otisla sam :lol:
    Ako imas nekih pitanja ili nedoumica vezanih za status Mastera slobodno me pitaj,rado cu ti preneti sopstvena iskustva koja su doduse skromna i mala ali i to je nesto prema nista :lol:
    Jos jednom da kazem toooo careeeeeeee :D
  9. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    Eee, tako, sad si skapirala suštinu masterizma, jer masterizam prožima sve pore ovoga foruma. yes3 :mrgreen:

Samo ti Ceco i ostali masteri pišite, rado ću učestvovati u svim master debatama na ovoj temi. yes3 Samo sad odoh na spavanjac, namestio sam svoj master bed i vreme je da se pružim u isti. yes3 Pozz svima, a posebno masterima, jer sutra je novi dan, masterima obasjan. :mrgreen:
  10. The Message

The Message Član

Zahvala:
    2
    Ih bre Tito, možda me zgazi nešto dotle :lol:

Ok, ne brini, neću da vam spamujem temu :)
  11. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    I bre Mesidže, pa šta je to za tebe još 1400 postova? Sitnica. :mrgreen: Malo se raspiši po forumu pa ćeš steći master znanje i iskustvo pa onda dobijaš lajsens da ovde pišeš (nonsens). :lol:
Slične teme
Forum Naslov Datum
Forum za spamere Ne master tema 18.04.2011
Filmovi sa prevodom Master and Commander: The Far Side of the World (2003) Juče u 21:30
Mac OSX Programi Adobe Creative Suite CS6 Master Collection (Mac OSX) Sreda u 13:56
Mac OSX Programi Adobe Creative Suite 6.0 Master Collection ESD ISO Mac OSX Sreda u 13:55
Mac OSX Programi Adobe Creative Suite 5 Master Collection CS5 (Mac-Win) With KEY Sreda u 13:54

Preporučite stranicu