Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ivanjuška nije ''master'', pa joj je verovatno neprijatno da se pojaviyes3...A i kada bude čula, kakva joj se ''zavera'' sprema, neće se baš mnogo oduševiti, jer će i ona ostati bez dobrog dela postova...A ona straaašno vodi računa o ''tituli''...:roll: Ne znam kako bi to podnela...:D

Šta je onda, krišom jela tortu :D
Ih pre Dum odmah nasedaš na provokacije i nezvanične špekulacije ,pa ja a sam hteo da se to premesti odavno bih se bunio na odgovarajućem delu foruma yes3
Gde je to iskustvo o kojem pričaš smile3
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Neverovatno...''Šta je sipano u tu rupu''...Pa kako ne znaš? Pa tu mi je ''ostava'' za zimnicu... :lol: Svako dobije po parče torte i po teglu kiselih krastavčića... :lol:
Mars, potpuno me iznenađuješ, pa na čijoj si ti strani? Te, ja volim komplet lepinju, ja volim pršutu, a ovamo...Eeee, duboko si me razočarala :lol:

Čuj, Deth ''Ja čekam svoje drugare''....Da, ali mi smo mnogo starije od vas, a iskustvo uvek pobeđuje...(Međutim, kad videh kako Mars ''vrda'', svašta mogu da očekujem''...Žene su čudo, lako promene stranu...E, mlad si ti još, polako...:lol:)

Sve je istina Dum!yes3 Sve volim (malo je reći)!:D
To je bilo samo zapažanje veličine predmeta tj. torte u prostoru!:dntknw:
Krastavčiće ću ostaviti za kasnije;) tortu ću ODMAH!
Kad se samo setim kolika je bila ona komplet lepinja! Eh!:girl_in_love:

A Ivanjuška je Master i bez Master! To svi znamo!yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ajde i nekako što nas je Dum nepravedno i ničim izazvano nazvala ljubomorcima i "ne finim" momcima, ali što nam posluži tortu sa paradajzom... i to prskanim...:acute: Mora da si negde čula da ja paradajzu ne prilazim ni na kilometar. :lol: Hvala bogu te je Death pazio šta se ovde radi, inače bi bilo... wacko2


Dum, stvarno, mogla bi malo da upotrebiš to iskustvo kojim se hvališ (da se ugledaš na Mars) i da za promenu odabereš ispravnu (našu) stranu. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Naravno ,kao da je to neka sramota, biti ispravan je za svako poštovanje yes4
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dum, stvarno, mogla bi malo da upotrebiš to iskustvo kojim se hvališ (da se ugledaš na Mars) i da za promenu odabereš ispravnu (našu) stranu. :mrgreen:
U odlasku sam, ali ne mogu a da ti ne odgovorim...smile3
Ne, ne hvalim se iskustvom...Ja samo podsećam....:)

Inače, ja sam uvek na pravoj strani...Pa ma koja ona bila...yes3

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Treba biti veliki čovek pa priznati zablude iz mladosti. yes3 A pošto Dum to svakako jeste, ni ne sumnjam da je spremna za takav korak. yes3 :mrgreen:
Jaoj....Nemam sad vremena....Ali nastviću se............
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
U odlasku sam, ali ne mogu a da ti ne odgovorim...smile3
Ne, ne hvalim se iskustvom...Ja samo podsećam....:)

Inače, ja sam uvek na pravoj strani...Pa ma koja ona bila...yes3


E, super onda, pošto je ta "ma koja" naša strana. :mrgreen:


Pošto si u odlasku, sad ću da iskoristim priliku da ti na kvarnjaka postavim jedno stotinak "zamki" pa da likujem što ne odgovaraš. :lol:


Laku noć, imaj lepe master snove. :mrgreen:


Jaoj....Nemam sad vremena....Ali nastviću se............


Primenjujem ono što sam napisao u rečenici iznad:

nelsonsimpsons.jpg


:lol: :lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Uz nove Master snove, očekujem adekvatan odgovor sa posla, a ne da se vadi da je dobra u kuhinji kao što to obično radi u nedostatku argumenata :mrgreen:
 
Natrag
Top