Koja je crkva, crkva Hristova?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Koja je dala bolji rod i koja ukorava za grijeh ljude i ne laska im.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Zamisljam sta bi Mire sve pisao u smislu osude da su ovo dole na slikama kojim slucajem neki protestantski propovednici.. posebno Adventisticki.

Pa ima propovednika protestantskih koji ovako stoje s puskama isto (ja nisam poput vas da imam pripremljen materijal, ali ima) a ima i protestantskih drzavnika poput Klintona koji blagosiljaju rat!

Ti opet ides protiv mene umesto da osudis Tripa sto "izjednacuje veru i drzavu!"

Ja nisam rekao da su protestanti krivi za ono sto rade njihove vlade.

Ti Laodikeja stvarno nisi cist!

dok se za PC ne može tako reći jer su mnoge vladike i sveštenici propovijedali i podržavali rat.
Propovedali su "odbranu" a ne rat!!!

Ako ste vi "branili" onda smo i mi!

Ti nama zameras ono sto i vi radite, opet pokvareno lazes!

Naravno nisu svi, ali u globalu jeste PC to podržavala, dok je kod advent. to nije plod crkve nego samostalna odluka pojedinaca.

Nikad nije crkva pozivala na rat, nego na "odbranu", ako su pojedinci pozivali na "osvajacki rat" na takve se ne gleda kao na vernike!

Jer nigdje HAC nije ljude trovala nacionalizomom i ratom, nego je samo Jevanđelje propovijedala.

Ma nemoj!

A crkve vam se podelile u bivsoj jugoslaviji zbog nacije, gledali se preko nisana , isli u rat kao i svi, isto sto nama zameras!

Ti odbranu zemlje zameras, ko da ti ne bi branio svoju kucu da te neko napadne!

Koja je dala bolji rod i koja ukorava za grijeh ljude i ne laska im.

Protestanti ubijali na strani hitlera, i isli u osvajacki rat! Bas lep rod!

Zena sedi u crkvi subotom u mini suknji i vazi za uglednu vernicu a nedeljom ide na igranke, svi znaju da ide i cute na to! Bas vi ukoravate za grehe, sve pljusti od ukora, sve sami formalisti i licemeri po vasim crkvama!

Crkva vam je dno dna!

Cast onim izuzecima koji su iskreni, ali oni i ne idu u crkvu!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti opet ides protiv mene umesto da osudis Tripa sto "izjednacuje veru i drzavu!"

Opet ti je krivo što neko staje ne stranu istine, nije Laodik. ni stao na moju stranu, njega zanima istina. Pa vi ste izjednačili vjeru i naciju.

Ja nisam rekao da su protestanti krivi za ono sto rade njihove vlade.

Očigledno da jesi.

Propovedali su "odbranu" a ne rat!!!

Vidjeli smo to po onom snimku škorpiona.

Ako ste vi "branili" onda smo i mi!

Ti nama zameras ono sto i vi radite, opet pokvareno lazes!

Zar snimak laže.

Nikad nije crkva pozivala na rat, nego na "odbranu", ako su pojedinci pozivali na "osvajacki rat" na takve se ne gleda kao na vernike!

Jeste, jer nije dokaz da samo pojedinac poziva, nego i ćutanje i ne osuđivanje većine.

Ti uopšte ne poznaješ kriterijum Biblije, nije grijeh samo činjenje nečega nego i ćutanje radi toga da se ne zamjeri većini. Kao što i Biblija kaže nije grijeh samo činiti zlo nego i ne činiti dobro.

Nikad nije crkva pozivala na rat, nego na "odbranu", ako su pojedinci pozivali na "osvajacki rat" na takve se ne gleda kao na vernike!

Misliš da terminologija nešto mijenja, suštinski ništa, tako i kruve kažu da su starlete da bi sebe zavarale kako ipak nisu toliko nemoralne.

Ma nemoj!

A crkve vam se podelile u bivsoj jugoslaviji zbog nacije, gledali se preko nisana , isli u rat kao i svi, isto sto nama zameras!

Ipak nisu podijeljenje. To izmišljaš.

Ti odbranu zemlje zameras, ko da ti ne bi branio svoju kucu da te neko napadne!

Još gore što si čitao Bibliju a nisi zapazio taj stih. Ostavljam te u zabludi namjerno, nisi zaslužio da ti se istina govori jer si je prezreo.

Protestanti ubijali na strani hitlera, i isli u osvajacki rat! Bas lep rod!

A gore si rekao da nisu krivi.

Zena sedi u crkvi subotom u mini suknji i vazi za uglednu vernicu a nedeljom ide na igranke, svi znaju da ide i cute na to! Bas vi ukoravate za grehe, sve pljusti od ukora, sve sami formalisti i licemeri po vasim crkvama!

Kao da toga nema u PC od koje si napravio idola, što onda braniš PC ko da toga u njoj nema.

A sada su ipak svi advent. nevaljali.

Crkva vam je dno dna!

Vidimo to po vašem i našem rodu, reci to onima u bolnici od srčanog udara a advent. najduže žive od svih zbog zdrave ishrane.

Cast onim izuzecima koji su iskreni, ali oni i ne idu u crkvu!

A sada ipak ima nekih izuzetaka i ti baš ne idu u crkvu.

Ti si se dobro isfrustrirao kada si bio advent. i na osnovu toga promijenio vjeru a ne na osnovu toga što PC uči istinu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Opet ti je krivo što neko staje ne stranu istine, nije Laodik. ni stao na moju stranu, njega zanima istina. Pa vi ste izjednačili vjeru i naciju.



Očigledno da jesi.



Vidjeli smo to po onom snimku škorpiona.



Zar snimak laže.



Jeste, jer nije dokaz da samo pojedinac poziva, nego i ćutanje i ne osuđivanje većine.

Ti uopšte ne poznaješ kriterijum Biblije, nije grijeh samo činjenje nečega nego i ćutanje radi toga da se ne zamjeri većini. Kao što i Biblija kaže nije grijeh samo činiti zlo nego i ne činiti dobro.



Misliš da terminologija nešto mijenja, suštinski ništa, tako i kruve kažu da su starlete da bi sebe zavarale kako ipak nisu toliko nemoralne.



Ipak nisu podijeljenje. To izmišljaš.



Još gore što si čitao Bibliju a nisi zapazio taj stih. Ostavljam te u zabludi namjerno, nisi zaslužio da ti se istina govori jer si je prezreo.



A gore si rekao da nisu krivi.



Kao da toga nema u PC od koje si napravio idola, što onda braniš PC ko da toga u njoj nema.

A sada su ipak svi advent. nevaljali.



Vidimo to po vašem i našem rodu, reci to onima u bolnici od srčanog udara a advent. najduže žive od svih zbog zdrave ishrane.



A sada ipak ima nekih izuzetaka i ti baš ne idu u crkvu.

Ti si se dobro isfrustrirao kada si bio advent. i na osnovu toga promijenio vjeru a ne na osnovu toga što PC uči istinu.

Pricaj sta god hoces o meni, i ti i Laodikeja. Uopste me se ne dotice.

Dovoljno je to sto su tvoji nemacki protestanti isli u rat da ubijaju za hitlera, a americki su umesto evandjelja bacali bombe i izvrsili genocid a danas vode osvajacke ratove!

Tako vidimo rod protestanata, i da je vasa vera zlo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pricaj sta god hoces o meni, i ti i Laodikeja. Uopste me se ne dotice.

To znamo i da nam nisi rekao. Onda te istina ne dotiče, ko prima Isusove učenike prima NJega, ko ne prima ne prima Njega.

Dovoljno je to sto su tvoji nemacki protestanti isli u rat da ubijaju za hitlera, a americki su umesto evandjelja bacali bombe i izvrsili genocid a danas vode osvajacke ratove!

mape pokazale ko je crkva Hristova, a ko nije.

Tako vidimo rod protestanata, i da je vasa vera zlo.

Zato odoše mnogi Srbi po blagoslov u Njemačku.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To znamo i da nam nisi rekao. Onda te istina ne dotiče, ko prima Isusove učenike prima NJega, ko ne prima ne prima Njega.

Mene interesuje sta ce Bog o meni reci, a ne vi. Ja sebi ne dozvoljavsm licemerje kao vi.

mape pokazale ko je crkva Hristova, a ko nije.

Mape i analize koje protestanti sami pisu za sebe, da se hvale. A svi drugi pricaju o njima sve najgore!

I opet..

Nemacki protestanti uzrokovali II svetski rat, ratovali na strani hitlera. A amerikanci najveci zlocinci u istoriji, bacaju atomske bombe, na srbiju bacili osiromaseni uranijum. Truju i vrse eksperimente na sopstvenim narodom, izvrsili genocid nad indijancima. Danas zavode teror nad narodima, kradu tudje resurse naftu i dr.. Izigravaju kauboje svuda po svetu i masu oruzjem, umesto da propovedaju evandjelje i mir oni seju razaranje i rat!

Bas su dobri ti vasi protestanti, sve napupelo od pozitivnih rodova!
Zato odoše mnogi Srbi po blagoslov u Njemačku.

Otisli da rade, trbuhom za hlebom da prezive! I sodoma i gomora su bili naj napredniji gradovi u to vreme, pa je i Lot pravednik ziveo tamo, a to nije dokaz da ih je Bog blagoslovio, jer ih je unistio!

U nemackoj goli pederi paradiraju ulicom isto kao u sodomi!

Oboren si!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Otisli da rade, trbuhom za hlebom da prezive! I sodoma i gomora su bili naj napredniji gradovi u to vreme, pa je i Lot pravednik ziveo tamo,

Lot je mogao da ne ode već je bio bogat nego je na nagovor svoje pokvarene žene otišao jer je ona htjela da bogatsvo još više uvećaju.

a to nije dokaz da ih je Bog blagoslovio, jer ih je unistio!

Jeste ih opet Bog blagoslovio, ali su oni to zloupotrebili.

U nemackoj goli pederi paradiraju ulicom isto kao u sodomi!

Dok je dokaz da su manji licemjeri od naših koji to kriju a isti su u srcu.

Po čemu smo mi bolji od drugih, sve izopačenosti smo usvojili kao i oni.

Još smo veći licemejri jer se ovako pravimo fini, a isto nam je srce.

I opet..

Nemacki protestanti uzrokovali II svetski rat, ratovali na strani hitlera.

Hitler kao i većina vrha nacista su bili katolici, SS odred je uspostavljen po uzoru na juzite, nacizam je instalirao Vatikan da ljudi misle kako više oni nisu krivi za najveća zla, dakle drugi su obavljali za njih posao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Lot je mogao da ne ode već je bio bogat nego je na nagovor svoje pokvarene žene otišao jer je ona htjela da bogatsvo još više uvećaju.

Ma nemoj, a to pise u bibliji? :)

A Jakov ode u egipat trbuhom za hlebom, medju mnogobosce.

Koga ti bre zezas?

Jeste ih opet Bog blagoslovio, ali su oni to zloupotrebili.

Ma nemoj, a sad su zloupotrebili?

Znaci i protestanti zloupotrebili, pa ste sad sodoma, jel?

A gde su vam onda rodovi? :)
Sad si porekao rodove!!!

Izgleda vam je trava golicala guzicu, pa ste se obratili u pedere :) :) :)

Dok je dokaz da su manji licemjeri od naših koji to kriju a isti su u srcu.

U Izraelu je bilo pedera pa su takve ubijali, niko nije krio vec zabranjivao pedere, to nije licemerno!

Mi branimo da nam ne dodju, ali nam ne ide, jer ste nas bombardovali i slomili, da kleknemo da nas naguzite!


Hitler kao i većina vrha nacista su bili katolici, SS odred je uspostavljen po uzoru na juzite, nacizam je instalirao Vatikan da ljudi misle kako više oni nisu krivi za najveća zla, dakle drugi su obavljali za njih posao.

Kakve veze ima ko je hitler, i odakle je nacizam (a to nema veze sa katolicima), kad su tvoji protestantski nemci to prihvatili i isli u rat da ubijaju!!!

Videli smo vas zao rod!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ne upotrebljavajte pogrdne izraze u raspravama. VODITE RASPRAVE NA CIVILIZOVAN NAČIN.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ma nemoj, a to pise u bibliji? :)

A Jakov ode u egipat trbuhom za hlebom, medju mnogobosce.

Koga ti bre zezas?

otišli su jer je bila glad, a nisu bili gladni što bili neradnici kao kod nas.

Ma nemoj, a sad su zloupotrebili?

Pa čovjek može sve da zloupotrebi. Imamo primjere u Bibliji.

Znaci i protestanti zloupotrebili, pa ste sad sodoma, jel?

A kod vas je još gore stanje.

Dakle HAC jeste Božja zbog istine koju ima, a u njoj su dvije crkve, lažna i prava po srcu.

A gde su vam onda rodovi?

I sada još bolji, naveo sam nivo korupcije, kriminala, ubistava, abortusa itd.

Izgleda vam je trava golicala guzicu, pa ste se obratili u pedere :) :) :)

Da toga nema kod vas.

U Izraelu je bilo pedera pa su takve ubijali, niko nije krio vec zabranjivao pedere, to nije licemerno!

Ne znaš iz kog razloga.

Mi branimo da nam ne dodju, ali nam ne ide, jer ste nas bombardovali i slomili, da kleknemo da nas naguzite!

Da drugi vam je kriv za sve.

Kakve veze ima ko je hitler, i odakle je nacizam (a to nema veze sa katolicima), kad su tvoji protestantski nemci to prihvatili i isli u rat da ubijaju!!!

Sada nema veze, a kada brljaš protestante onda ima veze. :)
 
Natrag
Top