Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bez obzira na pravila, manje više poznata na kraju ćemo izgleda doći da je spam subjektivna kategorija. Da li neke skreće sa teme nije uvek najjasnije...kod anketa na primer, ako bi se doslovno držali pravila svako ko postuje treba da napiše svoj izbor i da ga obrazloži, ništa više... a to opet nije to...

Član koji traži rezervisanu temu (obično je uploader) gde može da postavlja odgovore uzastopno i da se ne računaju kao dupli postovi naziva se pustinjak,ali kao takav nema pogrdno značenje ,naprotiv ima naklonost administracije iako ne učestvuje u ostalim raspravama na forumu...
Ovde na forumu se na primer tako nešto i predlaže koliko znam, zbog preglednosti i eventualno lakše zamene mrtvih linkova..

On je spamer onda kada piše - samo da bi napisao nešto,kada skreće sa teme,kada postuje kratke rečenice ili čak reči (ne računajući teme koje to traže...na primer u forumskim igrama ili temi sa smajlijima ili slikama...) "tipa slažem se" ,"tako je" , "hvala", "hahahahah" "xD" i slično...
To ovde nema ili nema ili ima u tragovima... ne znaš zbog čega si to naveo kao primer

na 10 postova 2 sigurno pola članova koji ih pročitaju ne razumeju ni malo šta sam hteo da kažem.
Nikad se ne zna, ne mora svako da prokomentariše da bi dokazao da je razumeo... bitno je da se ne skreće mnogo sa teme, makar u širem smislu da ima neke veze
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ja nemam pojma, ako ima veze sa iskrenošću o kojoj si govorio na temama na kojima smo se najviše sretali onda je glupo da imaš takav stav...mislim nije glupo ali nije ni potrebno da polaziš od neke svoje krivice. Nisi sam na forumu, svačiji komentar je često usmeren komentarom nekog drugog i svi mi pričamo kroz to prvo o sebi i odajemo sebe. Ako se ti ne stidiš i žališ zbog svojih komentara ne znam što je problem da budeš na vrhu ove ili one liste, bilo koje. A ako s druge imajući mišljenje o većini koja glasa i učestvuje u ovim temama i anketama voiš ovakav ishod i zbog toga ti je baš drago... to je druga pesma yes3

Zasto bih se opirao i svadjao? Sta imam od toga. Ja sam 3000 posta nabacio sasvim posteno - ubacujuci nesto na ovaj forum, sireci ga u muzickom pogledu. Ja sam muzicar, druge me oblasti manje/vise zanimaju. A to sto sam rekao da ti i Ulukiora znate zasto, pa seti se onog predloga od pre mesec dana za titulu spamera meseca na SF-u ... Zar nisam jos tada rekao da ako ikada do takve ankete dodje, da cu glasati za sebe i da cu ubedljivo dobiti anketu? Zar nije tako bilo? Evo, pretrazite forum, nadjite tu temu i procitajte moj odgovor. Ovo sto sam ubedljivo prvi meni govori samo jedno - velika vecina pokusava da se preko mojih ledja opere ... Pola njih imaju mnogo nerazumljivije postove od mojih ... Svi mi ponekad promasimo temu, pisemo citat na citat - nema izuzetaka u tome. Svi. Ali, broj postova u mesecu kao i jurnjava za istima meni uopste nije bitan podatak u zivotu. Jesam spamovao prvih nekoliko dana, to stoji ali kad sad pogledam Forum, ponekad zazalim sto sam njegov clan - u zadnjih 10 dana se nakotilo toliko gamadi da je to neverovatno ... A i mnogi stariji clanovi sve vise i vise u postovima dokazuju svoju glupost ...

Da ne bude zabune, nikoga ne zelim da prozivam ovim postom ... Vodim u anketi i neka je tako ... Cak i ako dobijem anketu za mene ce to znaciti samo jedno - DA IMA MNOGO GORIH OD MENE KOJI SU SE OVOM PRILIKOM "OPRALI" NA MOJ KONTO
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Zasto bih se opirao i svadjao? Sta imam od toga. Ja sam 3000 posta nabacio sasvim posteno - ubacujuci nesto na ovaj forum, sireci ga u muzickom pogledu. Ja sam muzicar, druge me oblasti manje/vise zanimaju. A to sto sam rekao da ti i Ulukiora znate zasto, pa seti se onog predloga od pre mesec dana za titulu spamera meseca na SF-u ... Zar nisam jos tada rekao da ako ikada do takve ankete dodje, da cu glasati za sebe i da cu ubedljivo dobiti anketu? Zar nije tako bilo? Evo, pretrazite forum, nadjite tu temu i procitajte moj odgovor. Ovo sto sam ubedljivo prvi meni govori samo jedno - velika vecina pokusava da se preko mojih ledja opere ... Pola njih imaju mnogo nerazumljivije postove od mojih ... Svi mi ponekad promasimo temu, pisemo citat na citat - nema izuzetaka u tome. Svi. Ali, broj postova u mesecu kao i jurnjava za istima meni uopste nije bitan podatak u zivotu. Jesam spamovao prvih nekoliko dana, to stoji ali kad sad pogledam Forum, ponekad zazalim sto sam njegov clan - u zadnjih 10 dana se nakotilo toliko gamadi da je to neverovatno ... A i mnogi stariji clanovi sve vise i vise u postovima dokazuju svoju glupost ...

Da ne bude zabune, nikoga ne zelim da prozivam ovim postom ... Vodim u anketi i neka je tako ... Cak i ako dobijem anketu za mene ce to znaciti samo jedno - DA IMA MNOGO GORIH OD MENE KOJI SU SE OVOM PRILIKOM "OPRALI" NA MOJ KONTO
Ok, znam na šta misliš, a to sam i rekao kroz zadnju rečenicu.
Mada opet mi nije jasno zbog čega sve to tako doživljavaš...ako je sve više-manje zezanje. Ko će koga sa foruma da sretne u životu? Čak i svi mi da se sretnemo jednog lepog dana, šta bi bio problem :dntknw:
Da "opere neko leđa" je prejak izraz. Ne znam ko od sa liste spominjanih toliko ozbiljno ceo forum shavta da mu je postao život i da mu je toliko stalo da ostavi određeni utisak :dntknw:
Čak i ako neko namerno spamuje mislim da ne bi bio ljut da ga izglasaju za najvećeg spamera... ovako je zanimljivije jer se zna da reakcija neće izostati a i sam znaš da tvoji komentari nisu po ukusu svih...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ok, znam na šta misliš, a to sam i rekao kroz zadnju rečenicu.
Mada opet mi nije jasno zbog čega sve to tako doživljavaš...ako je sve više-manje zezanje. Ko će koga sa foruma da sretne u životu? Čak i svi mi da se sretnemo jednog lepog dana, šta bi bio problem :dntknw:
Da "opere neko leđa" je prejak izraz. Ne znam ko od sa liste spominjanih toliko ozbiljno ceo forum shavta da mu je postao život i da mu je toliko stalo da ostavi određeni utisak :dntknw:
Čak i ako neko namerno spamuje mislim da ne bi bio ljut da ga izglasaju za najvećeg spamera... ovako je zanimljivije jer se zna da reakcija neće izostati a i sam znaš da tvoji komentari nisu po ukusu svih...

O tome se i radi ... Ja sam rekao da nikog ne prozivam ... Bas me briga za anketu i sta ce ona da kaze ... Malo si mi izvadio reci iz konteksta. Samo kazem da ma koliko ja bio najveci spamer, ja cu znati da ima i jacih a i vecih od mene [u tom smislu "pranje ledja"]

Ja sve ovo dozivljavam kao jedno veliko zezanje ... Oguglao sam na sve i sad mi je sasvim sve jedno ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
O tome se i radi ... Ja sam rekao da nikog ne prozivam ... Bas me briga za anketu i sta ce ona da kaze ... Malo si mi izvadio reci iz konteksta. Samo kazem da ma koliko ja bio najveci spamer, ja cu znati da ima i jacih a i vecih od mene [u tom smislu "pranje ledja"]

Ja sve ovo dozivljavam kao jedno veliko zezanje ... Oguglao sam na sve i sad mi je sasvim sve jedno ....
Tako sam razumeo... pa onda je sve ok, što smo onda toliko pisali...onda je i ova naša razmena mišljenja spam :)

Ja spamujem samo u ''sta trenutno slusate'' lolz
Onda angažuj malo i drugi deo svog nika yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Hehehe ... Sad si me i nasmejao ... Ali u pravu si :yes3:
To ti pričam :)
Crnka je otvarala svakakve teme ali Napetost na forumu je strašno bitna ali potcenjena. Tu, mnoge stvari mogu da se reše bez mnogo muke, kao da je prvo meni stalo da se stalno objašnjavam i sebi i drugima i da čitam objašnjenja meni upućena :roll:
Biće sve ok yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top