Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ja odoh iz spama

Pa to si već napisao iznad tako da ti je i ovo spam post :D
Ali nisi ti veliki spamer ,samo želiš da ostaviš previše dobar utisak i od tolikog truda nekad lupiš par postova da se zapita čovek o čemu pričaš...Ali to je sve bezazleno,šta mi sve pišemo...
Ima tvojih postova koji su baš korisni ili koji nasmeju do suza. Samo se opusti kao što moto foruma kaže...ne možeš svima da se svidiš.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pa sta te briga sto si u spamu ,pohvaljen si cak 137 puta .... !!!!


Evo ti jos jedna zahvalnica od mene da imas 138 !
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ma nisam ja u spamu do vrha.Ja se trudim da ih zaobidjem i da trazim nesto bolje.Ali radoznalost me vuce.To mi je najbolja i najgora osobina.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
:stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid:predlazem da osoba koja ima najveci broj postova na ovom topicu definitivno i neopozivo bude prozvan/a kraljem/com spamera iz ociglednih razloga.:monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::jester::jester::jester::jester::jester::jester::jester::jester:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
:stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid:predlazem da osoba koja ima najveci broj postova na ovom topicu definitivno i neopozivo bude prozvan/a kraljem/com spamera iz ociglednih razloga.:monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::monkey::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::elf::jester::jester::jester::jester::jester::jester::jester::jester:
Nema to veze za brojem postova bre.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Ja mozda imam jedan spam maksimum ali ja stvarno ne zelim da budem spamer sf-a zato nemojte bezveze glasati za mene.A vidim da mojne011 nema nijedan glas.Kako to?On stalno postavlja neki klip Escape fron new york brain a to nije spam kao???

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E, deco moja opet ste prsli .... Vidim da sam i ovde najbolji ... Kazem ja, ne mozete da se takmicite sa starim vukom ...

P.S. Ako Mister Markosa interesuje poreklo mojih 3000 postova neka pogleda moju statistiku, videce odakle mi toliko ..........

A sto se ankete tice, ja cu da glasam za sebe, Death Row, Ulukiora i jo neki znaju i zasto
Ja nemam pojma, ako ima veze sa iskrenošću o kojoj si govorio na temama na kojima smo se najviše sretali onda je glupo da imaš takav stav...mislim nije glupo ali nije ni potrebno da polaziš od neke svoje krivice. Nisi sam na forumu, svačiji komentar je često usmeren komentarom nekog drugog i svi mi pričamo kroz to prvo o sebi i odajemo sebe. Ako se ti ne stidiš i žališ zbog svojih komentara ne znam što je problem da budeš na vrhu ove ili one liste, bilo koje. A ako s druge imajući mišljenje o većini koja glasa i učestvuje u ovim temama i anketama voiš ovakav ishod i zbog toga ti je baš drago... to je druga pesma yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top