Ko je archangel Mihail: Isus bog ili andjeo?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Samo Bog polaže pravo na mrtvog pravednika. Ne može stvorenje.
Jedino Bog Otac moze da radi sta god pozeli.
I po tome se zna da je Jedan i jedini istiniti pravi Bog.
Svi ostali su samo privremeni Bogovi,kao sto je bio Mojsije ,a sad i Isus ,da ne pricam o drugim laznim bogovima koji su sami sebi dali titule bogova
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Netačno, jel ti ne možeš da radiš šta poželiš? Jel može čovjek da ubije, da oprosti?Šta je l čovjek nema svoju volju?
Mani sad ljude.
Isus Hrist je bio covek 33ipo godine i dao nam je primer poniznosti koji treba da sledimo.
Sta mislis ko komaduje vojskama andjela i sa njima unistava zle ljude Jehova,Isus,ili arhandjel Mihailo,ili neko cetvrti?,mozda devica Marija???
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sta mislis ko komaduje vojskama andjela i sa njima unistava zle ljude Jehova,Isus,ili arhandjel Mihailo,ili neko cetvrti?,mozda devica Marija???

komaduje Isus a to je dokaz da je Bog. Ne može stvroenje da bude vrhovni komadant stvorenjima.

A da sada da pustim pošto si rekao besmislicu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
komaduje Isus a to je dokaz da je Bog. Ne može stvroenje da bude vrhovni komadant stvorenjima.

A da sada da pustim pošto si rekao besmislicu.

A sta su andjeli? jesu li i oni stvorenja?,ili su i oni za tebe bogovi?
Da nije mozda Isus stvorio andjele?
Da li znas da pravi Bog nikada ne umire?
a ako je Isus pravi Bog Svemoguci kako je moguce da je umro???
vidis kako ti pada nauka ko kula od karata?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A sta su andjeli? jesu li i oni stvorenja?,ili su i oni za tebe bogovi?

Za tebe jesu čim obožavaš stvorenje Isusa, ali nekog svog.

Da nije mozda Isus stvorio andjele?

Piše ti u Kološanima 1,16

Da li znas da pravi Bog nikada ne umire?

A za tebe je Isus lažni. Znam kako ste izvukli stih iz konteksta Brojevi.

a ako je Isus pravi Bog Svemoguci kako je moguce da je umro???

Kako je moguće da te stvorenje spasi, što nisi sam sebe spasio?

vidis kako ti pada nauka ko kula od karata?

Upravo se tebi desilo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Za tebe jesu čim obožavaš stvorenje Isusa, ali nekog svog.



Piše ti u Kološanima 1,16



A za tebe je Isus lažni. Znam kako ste izvukli stih iz konteksta Brojevi.



Kako je moguće da te stvorenje spasi, što nisi sam sebe spasio?



Upravo se tebi desilo.

Gresis Tripo,
ja obozavam samo Boga Oca Jehovu ,jer je samo on vredan obozavanja i samo se Bog otac treba obozavati...Postujem Isusa Hrista naseg Gospoda Sina Bozjeg,i Bozji Sveti Duh kao Bozju delujucu silu,ali se samo Bog Otac obozava...

Isus Hrist Sin Bozji je kao Princ koji je podlozan svome Kraljui Bogu i Ocu.
Cim mu je Sin ,znaci da je stvoren.
Nadalje Isus je savrseno stvorenje koje je Bog Otac umanjio na njemu poznat nacin i stavio u matericu device Marije ,bez icjih spermatozoida i jajne celije.Samo tako je mogao da bude bez greha i kao takav da bude jednak Adamu koji je prodao svoj savrsen zivot sotoni.Zato je bio potreban drugi savrseni adam koji bi dao svoj savrsen zivot da bi povratio sve ono sto je Adam protracio.
Mogao je to da bude bilo koji andjeo,ali eto Bog Otac je poslao bas njega isusa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Gresis Tripo,
ja obozavam samo Boga Oca Jehovu ,jer je samo on vredan obozavanja i samo se Bog otac treba obozavati...Postujem Isusa Hrista naseg Gospoda Sina Bozjeg,i Bozji Sveti Duh kao Bozju delujucu silu,ali se samo Bog Otac obozava...

A govorio si da se treba klanjati Isusu jer je to rekao Otac, dakle obožavaš stvorenje. Podržavaš idolopoklonstvo i to pripisuješ Bogu Ocu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
A govorio si da se treba klanjati Isusu jer je to rekao Otac, dakle obožavaš stvorenje. Podržavaš idolopoklonstvo i to pripisuješ Bogu Ocu.

Opet gresis,jer ne citas ono sto pisem.,al za tebe specijalno da ponovim.
Ja obozavam Jedino Jehovu Boga,a molim mu se preko njegovog sina,a naseg posrednika Isusa Hrista . Jel sada shvatas razliku.
1.Тим 2Ч5
5 Jer je jedan Bog, i jedan posrednik Boga i ljudi, čovek Hristos Isus,
 
Natrag
Top