Kako da uklonim kineski subtitl ?

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Kojim programom da ubacim tu pozadinu

VLC, Tools, Preferences, Subtitles / OSD:

VLC1.png


VLC2.png
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
39
Ok ali to je za gledanje filma u VLCplayeru na compu, ali meni treba da film gledam na TV (preko USB stika).
Kako u VLC da ga sejvam na stick ?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Probaj napravi novi folder na desktop i prebaci film sa USB-a u taj folder.Posle iz foldera pusti film na VLC,pa onda sa VLC-a prebaci na USB.Onda isprobaj na TV-u
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Gle cropape, sva ponudjena resenja su u stvari delimicna i trenutno u domacoj radinosti ne moze da stoprocentno doradis problematicni film. Verovatno bi uz mnogo muke moglo da se ekstraktuju sve slike i da se oderedjenim programom ta bela boja kuneskih slova popuni bojom iz okruzenja, ali je ovo dug i nezahvalan proces. Sem naravno u slucaju da si forenzicar i placaju te za ovo. Moja je preporuka da se strpis dok negde ne skines cist materijal, a za to vreme gledaj druge filmove da ne gubis vreme.
Ajde posto vidim da si dobar sa tim prevodima, moze li meni da skines prevod za ovaj film.
178 MB Britki snimak, ancestora krvavog sporta.
Kod:
[URL="http://dl2.moviemp4.net/Hollywood%20Movies/Kickboxer-Vengeance-(2016)/Kickboxer_Vengeance_2016_HDRip_High.mp4"]Kickboxer-Vengeance-(2016) full 178MB rezervni link[/URL]
Da ne otvaram novu temu. Film je olicenje stare garde bijenja, te nosi dusu krvavog spota starih dana. Znaci evo ga demo gore pa ti vidi za prevod ako moze, ...a neko od ostalih ce kad se ukaze prilika da ti nabaci ceo link sa tvojim filmom.... makaki ima dobijes celu arhivu naucnofantasticnih filmova, samo da pristignu ostali sa godisnjeg odmora.

Ajde, pozuri sa prevod da ne cekam mnogo ...gorim.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
39
Evo subtitla
Kod:
http://www.opensubtitles.org/hr/subtitles/6724903/kickboxer-vengeance-hr
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
39
Probaj napravi novi folder na desktop i prebaci film sa USB-a u taj folder.Posle iz foldera pusti film na VLC,pa onda sa VLC-a prebaci na USB.Onda isprobaj na TV-u

Ooo shit, uspio sam ubaciti pozadinu i prekrio kineski prijevod, super izgleda ali problem je šta neznam kako sad to prebacit na USB jer nema nigdje za Save as.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ima medju tim komandama gde moze da se sacuva plej lista,pa onda sa tog mesta prebaciti na USB.Veruj mi nisam odavno to radio,pa sam zaboravio,a nemam sad ni jedan filim,da bih probao.Procaprkaj malo po komandama,sigurno moze,jer ja sam nekad to prebacivao na CD-ove i DVD-e.Probacu i ja usput,pa ti javim ako uspem.

Sada sam probao.Ides na komandu Media,u padajucem meniju imas komandu Save playlist to File i onda odatle prebacis na USB.Mozes opet otvoriti novi folder na desktopu i i prenesi tu plejlistu i odatle prebaci na USB.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
39
Hm, ja mislim da nije to to.
Uradio sam sve to i dobio sam nekakav hspf fajl koji nema šanse da ga prikaže na TV.
TV podržava nikakve play liste, on podržava samo formate: AVI, MP4 ali ne i taj hspf.
 
Natrag
Top