kako da instaliram audio driver

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
greskom sam obrisao REALTEK AUDIO DRIVER.Izgubio sam i ton na racunaru i nemogu da otvorim nista na nekom od plejera jer sam izgubio i Audio codeks. Kada pokusam da taj isti audio driver instaliram sa diska koji sam dobio uz kupljeni racunar,instalira do nekih 80% i onda izbaci "instalacija nije uspela"! Skinuo sam sa interneta isti driver i kada pokusam da ga instaliram isto se desava,ponovo instalira do 80% a onda "instalacija nije uspela".Molio bih svako ko zna da mi resi problem da mi pomogne.Unapred HVALA!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
My computer desni klik pa na manage,pa zatim device manager idi na zvucnu kartu i uninstal...restartuj kompujter pa pokusaj ponovo instalaciju drajvera sa diska!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
jel tebi pokazuje u Device Menager zutu ikonicu da nesto nije u redu sa drajverom ...
mislim sta ti uopste pokazuje u Device M. jel tu ili nije ( kako si uopste uspeo da izbrises realtek ) ...
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
pokazivao je,sada vise ne,kada udjem na Deviace menager,pa na sound,sve stavke su OK samo na Audio device on HD audio Bus,na propraties pokazuje NO INSTAL DRIVER"!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
iskreno nisam strucnjak. sve svoje probleme resavam kako umem i znam.
jel si pokusao sa Update Driver Software .... otvori jedan folder na desktopu, u njemu ubaci drajver i odi u device m. preko update dr. soft. => Browse my computer for driver soft.=> u tom folderu nadji .exe fajl i pokreni instalaciju.
a ako to ne uspe onda mislim da imas problem sa necim drugim ...

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

... ako ti neuspe obrati se clanu rime ... u njegovoj temi
Kod:
http://serbianforum.org/software/1469-pc-klinika-doktori-za-vas-kompjuter.html
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Pa to znaci da si deinstalirao drajvere ako imas upitnik ispred toga tj(zvucnika)! Sad instaliraj drajvere sa diska...ako to ne pomogne ocigledno drivrer pravi neki problem!Tu gde ti ucitava upitnik desni klik pa onda idi na propertis onda na details i prekopiraj mi tu oznaku koja se sastoji od brojeva i slova da ti posaljem link za driver!!!mozes mi se javiti i na www.vaskompjuter.webs.com
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top