kako da instaliram audio driver

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
poceo sam da skidam ovo miror1,posle instalacije,javicu ti.

Dodato posle 18 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nista.Insalirao je program,neki exstras i nista se ne desava,idalje nemam ton i ono audio device on HD audio bus idalje stoji no istaling driver.Jao,izlude vise,racunar je spreman za jedan dobar re-instal!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Ok!Ajd nije problem sad imam vremena da ne budemo lenji a ujedno i da pokusamo da ustedimo vreme ako je reinstalacija neophodna!!!!Skini everest i daj mi pravi naziv maticne ploce !!!ili ako znas napisi...!
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
maticna ploca:ASUS M2A-vm 690g AM2 DDR2 800 MEP221

Dodato posle 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo i ostalih podataka,mozda ti trebeju: CPA25,AMD AM2 ATHLON 64B,3000 GHZ, BOX DVP093, DVD-RW PIONEER 112D duallayer black FAN082,FAX-MODEM cennexant56k pci HDM254, MAXTOR HDD 80Gb, SATA2 2Mb,KUF072, MIDI TOWER VI11-ABKBK Black,MBA21, ASUS M2A-VM 690G AM2 DDR2 800 MEP221, PQI 812Mb DDR2 667 CL5, LYNX M9 PS2.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Evo ti direktan lik drivera sa asusovog sajta,ako ti i tad ne proradi ocigledno sistem je zreo za reinstalaciju!!!Onaj dajver sto sam ti poslao kod mene radi bez problema naravno da treba da se raspakuje...



ASUSTeK Computer Inc.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ne,instalirao sam mu Realtek AC97 audio driver sa ovog zadnjeg sajta koji si mi dao,idalje isto!!Nema veze,to je to.U svakom slucaju ti PUNO hvala.Kazi mi samo,ako hoces,kako da mu mu oporavim sistem,posto kada udjem u Oporavak sistema(System restore) taj prozor mi stoji onako "zamagljen",nemogu da kliknem na onaj kvadratic gore,da ukljucim Oporavak sistema.Znaci,kako da dobijem,onako jasan taj "prozor",da bih mogao da ukljucim na onaj kvadratic gore.Da probam jos da ga vratim u "rikverc". Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Dedfinitivno je problem sa tim racunarom,cak i system restore ti pravi problem...da li si siguran da ti je sistem cist ili mozda zarazen nekim virusom...da li si nesto cackao u servisima ili regstry mozda!!!Probaj ovako restartuj kompjuter klikci f8 i pokreni sistem iz safe moda onda pokusaj system restore!i jos nesto mi j epalo na pamet posto si instalirao drajvere za zvuk,idi na device manager opet na taj upitniki upadete driver i stavi ga na automatski stavka br 1..pokusaj!

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

kako da mu mu oporavim sistem,posto kada udjem u Oporavak sistema(System restore) taj prozor mi stoji onako "zamagljen",nemogu da kliknem na onaj kvadratic gore,da ukljucim Oporavak sistema.Znaci,kako da dobijem,onako jasan taj "prozor",da bih mogao da ukljucim na onaj kvadratic gore.Da probam jos da ga vratim u "rikverc". Unapred hvala.[/QUOTE]
Taj gore kvadratic ako je stikliran to znaci da je iskljucen system restore kad kliknes na opciju system restore idi na next ako ti daje tu mogucnost
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top