како да играм игрице са другима преко интернета

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Neznam u čemu je problem, igrao sam preko 200 tekmi na netu. Instaliraš hamachi, uneseš protivnikov ip i ime, imate iste databaze, dogovorite se i u isto vreme jedan klikne na create, drugi na join. Jedino ako niste uradili, mora biti selektovan protivnik tamo sa desne strane, valjda narandžastim slovima, mada mislim da to ide automatski ako imaš samo jednog igrača unetog. Trebalo bi da radi :vorred:

citiram tebe Mod.

''...Onda se dogovorite i u približno istom trenutku jedan od vas treba da klikne na host,
a drugi na connect.''
citat zavrsen.

e sad to smo uradili i uneli smo sa desne strane i selektovali bas kako si rekao ali sada si me zbuniowacko2jer sada kazes citiram ''... jedan klikne na create, drugi na join. dakle gore si nam reko da jedan klikne na host a drugi na connect a sada nam kazes jedan klikne na create, drugi na join wacko2 ostalo nam je ocito jos ovo da probamo ''na create, drugi na join'' ako imas jos sta da nam pomognes ti nam reci ,hvala na strpljenju a i mi se namucismo ceo dan i nista ne uradismo.
Svako dobro. Javicu ako smo nesto uradili.wacko2wacko2
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Pa neznam sad kako se u Fifi doslovce zove. U svakom slučaju jedan treba da kreira (create,host) meč a drugi da se priključi (join,connect). Kao u kanterima kad se igra :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Pa neznam sad kako se u Fifi doslovce zove. U svakom slučaju jedan treba da kreira (create,host) meč a drugi da se priključi (join,connect). Kao u kanterima kad se igra :)


Хахаха па ми нисмо још успели ни да се прикључимо а камоли да играмо кантере што бих и то волео али авај можда нешто и урадимо.
Свако добро.
ПС. у свако случају пробаћемо и даље све што си нам рекао.:)wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
84
Ugasi Firewall i Antivirus kad počneš da igraš.. Moraš da dopustiš Hamachi-ju protok.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Ugasi Firewall i Antivirus kad počneš da igraš.. Moraš da dopustiš Hamachi-ju protok.

Обрисали смо Хамачи, али после овог што си рекако опет ћемо да инсталирамо па да пробамо, некако ми мирише да ће ово уз оно што нам је Мод. рекао проћи. wacko2 Ето а ми се чудили што нам је проток тако слаб ...прво смо се чудили како то као да нисмо уопште конектовани а онда, смо заједно проверили проток и увидели да је ужасан...хвала на одговору.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Cekaj malo kada instaliras Xamaci i udjes u igru kliknes online traziceti EA ID jer meni trazi a u PES 2010 trazi Konami ID pa sta je to uopste
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Cekaj malo kada instaliras Xamaci i udjes u igru kliknes online traziceti EA ID jer meni trazi a u PES 2010 trazi Konami ID pa sta je to uopste
Mislim možeš igrati samo na originalu, a ako hoćeš preko pirata uzmeš hamachi, kao i onaj skim hoćeš da igraš tamo se dogovorite pošto ima i čet i uzmete ip koji takođe tamo piše i lepo igrate,....valjda je isto kao i za fifu, pes nikad nisam igrao ;)
 
Natrag
Top