како да играм игрице са другима преко интернета

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Играо бих Фифу 09 са са другима али не знам како да изведем то. Знам само да треба да инслирам програм Хамачи а како и шта даље не знам . Ако има неког ко зна замолио бих да помогне. wacko2
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Za Fifu ti je potreban hamachi i internet konekcija minimum 256kb/s. Kad odeš na hamachi i dogovoriš se s kim ćeš da igraš, odeš u main meni u FIFA-i odeš na game mode, pa multiplayer, pa odeš na Direct IP, tu upišeš ime kojim želiš da nazoveš ovog s kim igraš i upišeš njegov IP sa hamachija. Onda se dogovorite i u približno istom trenutku jedan od vas treba da klikne na host, a drugi na connect. To je to, ako imaš problema pošalji mi pp ili napiši ovde ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
хвала на одговору мод. али ме збуњује ип како ја да упишем мој ип да би га он видео када не знам који ми је ип где то могу да видим који ми је ип. наравно како ћу са комшијом да играм када ни он каже ми да не зна ип да напише. унапред се захваљујем.
хвала вам на добродошлици и свака част на форуму.
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
84
Koristiš IP od Hamachija, koji ti piše na vrhu kad ga pokreneš. Tvoj drug se kači na taj IP, ili ti na njegov.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
сада ми је јасније па ћемо покушати корак по корак надам се да ћемо нешто урадити . хвала пуно.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Koristiš IP od Hamachija, koji ti piše na vrhu kad ga pokreneš. Tvoj drug se kači na taj IP, ili ti na njegov.

Модератору све сам ово урадио што си ми рекао и ја и мој друг али неће, нешто грешимо све смо у ФиФи урадиоли како си написао уписали смо и ИП и име са хамачија али ништа . Да ли можда траба још нешто да се уради у хамачију рецимо да ли треба и како да убацим његово име или он моје можда је то још потребно да се дода у хамачију.
Хвала. wacko2
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Модератору све сам ово урадио што си ми рекао и ја и мој друг али неће, нешто грешимо све смо у ФиФи урадиоли како си написао уписали смо и ИП и име са хамачија али ништа . Да ли можда траба још нешто да се уради у хамачију рецимо да ли треба и како да убацим његово име или он моје можда је то још потребно да се дода у хамачију.
Хвала. wacko2
Ime nema veze, možeš staviti bilo koje ime, važan je ip sa hamachija i još jedna stvar, da imate istu databazu, što znači da nesmete imati instalirane neke patcheve ili ako ih već imate da imate isti ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Ime nema veze, možeš staviti bilo koje ime, važan je ip sa hamachija i još jedna stvar, da imate istu databazu, što znači da nesmete imati instalirane neke patcheve ili ako ih već imate da imate isti ;)

ах а ја инсталирао печwacko2 рекох ајде да то урадим а њему нисам реко сада ћу му рећи па ћемо покушати поново у сваком случају благодарим још једном :)wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
ах а ја инсталирао печwacko2 рекох ајде да то урадим а њему нисам реко сада ћу му рећи па ћемо покушати поново у сваком случају благодарим још једном :)wacko2

ne vredi negde gresimo isli smo i na propertis na hamaci i tamo stiklirali jednu
kucicu ali ne vredi, da li on treba moju IP da upise kod njega sa hamacija a ja kod mene moju ili njegovu. wacko2:dntknw: potpuno sam nemocan ne znam sta dalje da vise radim ako imas Mod. jos nesto da kazes kazi a ako ne onda nismo mi za ovo na zalost :???:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
ne vredi negde gresimo isli smo i na propertis na hamaci i tamo stiklirali jednu
kucicu ali ne vredi, da li on treba moju IP da upise kod njega sa hamacija a ja kod mene moju ili njegovu. wacko2:dntknw: potpuno sam nemocan ne znam sta dalje da vise radim ako imas Mod. jos nesto da kazes kazi a ako ne onda nismo mi za ovo na zalost :???:

Neznam u čemu je problem, igrao sam preko 200 tekmi na netu. Instaliraš hamachi, uneseš protivnikov ip i ime, imate iste databaze, dogovorite se i u isto vreme jedan klikne na create, drugi na join. Jedino ako niste uradili, mora biti selektovan protivnik tamo sa desne strane, valjda narandžastim slovima, mada mislim da to ide automatski ako imaš samo jednog igrača unetog. Trebalo bi da radi :vorred:
 
Natrag
Top