Internet TV plejeri

Član
Učlanjen(a)
20.08.2009
Poruka
368
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.08.2009
Poruka
368
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
CherryPlayer 2.4.2+portable

sfzV12vqqyE.jpg



CherryPlayer is an video and music streaming application with YouTube integration.

There are plenty of music streaming services like Pandora radio and Spotify but those services serve up annoying ads if you do not have a paid subscription. Enter CherryPlayer, an easy to use music streaming app with YouTube integration and no ads!

Music takes the limelight in CherryPlayer with a huge chart of the top and trending songs. If you don't see something you like, you can do a search and add tracks to your playlist. CherryPlayer will even play the tracks you have on your hard drive. Just drag them into the player and they'll be added to your playlist.

Music quality is good but can vary from song to song. CherryPlayer also supports watching and downloading YouTube videos. CherryPlayer gives you quality options when choosing to download a video, which is handy. Unfortunately videos are downloaded as .flvs, which doesn't work with most portable devices. It would have been nice to have some video and audio encoding options in the application.

Overall, CherryPlayer offers a solid music and video streaming experience but its interface is cluttered and there's no audio/video converter.

sy1PKgS.jpg


Kod:
   http://filesflash.com/ulc8tka1

unosenje liste :Otvori fajl>Video snimci(strelica)>moji video snimci

ovde se nalazi kao PREVASHODNO ODLICAN STRIM PLEJER
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Simple TV Pro 0.4.8 b9 (2.2.5)

Simple_TV_Pro_0_4_8_b9_2_2_5.png


Dolazi sa ubačenim ruskim i ostalim kanalima. Tu je takođe i 20 arenavision sportskih kanala.

mega_logo.jpg

Kod:
https://mega.nz/#!GoMG1R7T!ibW4h3gxXTrIWYlFH1hvkQtbDNi9SYsMCCaljefL2B8

Naravno, za gledanje kanala u listi potreban je i Ace Stream

mega_logo.jpg

Kod:
https://mega.nz/#!W49yRRbI!tab1llmfCulK7VbvVzO6kfsKMgs8rKNSO-3EXoc4az4
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Hoće li nekom da otvara yt linkove u pot playeru, do skora mi je radilo perfektno sada samo vrti i neće da otvori, u VLC otvori ali meni paše Pot jer mogu da menjam rezoluciju slike. Verzija Pota je najnovija..

Nisam mogao da nađem odgovorajuću temu pa sam stavio ovde pitanje.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Hoće li nekom da otvara yt linkove u pot playeru, do skora mi je radilo perfektno sada samo vrti i neće da otvori, u VLC otvori ali meni paše Pot jer mogu da menjam rezoluciju slike. Verzija Pota je najnovija..

Nisam mogao da nađem odgovorajuću temu pa sam stavio ovde pitanje.

Radi bez problema i live stream i video, takođe najnovija verzija PotPlayer.
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Radi bez problema i live stream i video, takođe najnovija verzija PotPlayer.

Meni neće, kada odem na keepvid i stavim tamo link i posle stavim u pot hoće da otvori, ali problem je što ima samo 360 p i 720 p a meni treba 480 p. Ne znam šta je problem da otvori kada pastiram direktan link sa yt..
 
Natrag
Top