Internet TV plejeri

Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
I ja imam isti problem sa Potplayer-om. Od pre dva meseca neće da pusti yt video. U međuvremenu promenim OS, sa sedmice na desetku, ali i dalje neće.

I ja imam isti problem sa Potplayer-om. Od pre dva meseca neće da pusti yt video. U međuvremenu promenim OS, sa sedmice na desetku, ali i dalje neće.
Instalirao sam KMplayer i proradi i Potplayer da pusta yt video.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Ne pomaže ništa, u svim playerima otvara yt linkove samo u Potu neće. Vraćao sam par puta na sistem restore, brisao instalirao ponovo i neće pa neće.. :(
 
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
12
veliki pozz, imam neku listu sa tv kanalima oko 1000 kanala kako da napravim listu novu sa recimo 50 ,preko vlc pleyera moze samo jedan po jedan dase brise,radi se o m3u ,jel ima neki drugi pleyer gdje je lakse izbaciti sa playliste
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
115
veliki pozz, imam neku listu sa tv kanalima oko 1000 kanala kako da napravim listu novu sa recimo 50 ,preko vlc pleyera moze samo jedan po jedan dase brise,radi se o m3u ,jel ima neki drugi pleyer gdje je lakse izbaciti sa playliste
Naprotiv, u vlc playeru jednostavno i brzo brišeš koliko hoćeš kanala odjednom, koristiš tipku Shift, obilježiš odakle dokle hoćeš da brišeš i sa Remove selectid brišeš to i tako redom dok ne ostane ono što želiš. To snimiš sa Media/Save Playlist to file i skraćene eto liste.
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Šta se koji mandrak dešava sa ovim Pot playerom, u svim playerima mi pušta youtube linkove sam ou ovom neće, sto puta sam instalirao prokletinju i neće pa neće evo sada izbacili najnoviju verziju uredno instalirao i neće pa neće.. :gl_sigh:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Šta se koji mandrak dešava sa ovim Pot playerom, u svim playerima mi pušta youtube linkove sam ou ovom neće, sto puta sam instalirao prokletinju i neće pa neće evo sada izbacili najnoviju verziju uredno instalirao i neće pa neće.. :gl_sigh:

Hajd živ bio instaliraj TeamViewer i daj mi pristup računaru da to napravim.
 
Natrag
Top