Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.696
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
Mnogo se ti pravis pametan ,ako hoces izdvoji pare gledaj te kanale i nemoj da dolazis ovde i smaras ljude sa tvojim glupim idejama i pricama ,nismo mi toliko glupi da ne znamo da mozemo da platimo gledamo dobre kanale svrha ovog foruma je da neke kanale gledamo free .Ako ti se ne svidja ti lepo nemoj da dolazis ovamo i pises svasta

Pa ja i gledam te kanale i plačam već 2 godine i želio bih vama preporučiti to a ne da se ovde mučite sa tim kanalima jer tako i onako ti kanali neće nikad biti free!
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
Nemoj ti nama nista da preporucujes ovo nije forum za reklamiranje odredjenih servisa .Sam naziv teme ti lepo kaze internet televizija a ne reklamiranje CS i Digi ja IP D1 .... Ako nezelis da postavljas free stremove ili da trazis ti nemoj da dolazis ovde stvarno ne vidim svrhu tvog dolaska i boravka na ovom forumu .


Molio bih moderatora da reaguje i da ne dozvoli reklamiranje odredjenih proizvoda na ovoj temi kao i na celom Serbian Forumu .

Srdacan pozz
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
te kanale sto ti pricas nisu vise dostupni putem cs... tako da samo mlatis gluposti u prazno... a i tema je za streamove i ne cardsharing.
 
M

monac24

konacno
1 put
sportklub srbija
Kod:
http://veetle.com/index.php/channel/view#4e4571e4a5f39
nit koci ni nista
slika vrh
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
Sad ste se svi našli mene kritikuvati a ja sam jedan od najboljih i sa PC i sa CS vi nemate pojma svi oni koji me poznaju i koji su mi frendovi gledaju besplatno i total tv i digi tv i pinke!Jer ja znam iskopati ključeve za to a kada ću recimo nači stream za Sportklub ali pravi naravno da ču ga postaviti!A ne postavljati švohizam!
 
Natrag
Top