Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
hehe da policajac sa pjetlovog brda :))))) nema veze vazno da ti gledas total :))) sta onda trazis tu u iptv ???
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Braco moja citam ovo sve al nikako da skapiram :D koji program treba da imam da bi gledao te kanale pomagajte preterazio sam pola stranica odavde i nista dajte koji program za to i obj kako da radim sa njim...koristio sam progrdvb ali jedva koji program radi
 
Učlanjen(a)
13.08.2011
Poruka
4
Evo odgovora....ko oce da gleda neka plati....samo neki mogu da gledaju dzabe.... i nijesu glupi da daju drugima...jer vise traje...evo npr ja...gledam 3 godine dzabe....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
Sad ste se svi našli mene kritikuvati a ja sam jedan od najboljih i sa PC i sa CS vi nemate pojma svi oni koji me poznaju i koji su mi frendovi gledaju besplatno i total tv i digi tv i pinke!Jer ja znam iskopati ključeve za to a kada ću recimo nači stream za Sportklub ali pravi naravno da ču ga postaviti!A ne postavljati švohizam!

Jeli sine prvo da te pitam koliko imas godina?A drugo da te pitam sta ti trazis ovde ?Ajde cibe !!!!Idi malo spavaj uci o programiranju napravi nesto a onda se ku*ci po srpskim forumima aj malo u lepu tvoju na tvojim forumima pa tamo pricaj gluposti

jos jednom molim moderaora da reaguje

srdacan pozz za sve clanove SF
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Jeli sine prvo da te pitam koliko imas godina?A drugo da te pitam sta ti trazis ovde ?Ajde cibe !!!!Idi malo spavaj uci o programiranju napravi nesto a onda se ku*ci po srpskim forumima aj malo u lepu tvoju na tvojim forumima pa tamo pricaj gluposti

jos jednom molim moderaora da reaguje

srdacan pozz za sve clanove SF

ma pusti ga on zivi u svom svetu i gleda total ;)))) onaj ko zna nes o tome on cuti a ne ko ovaj samo podpaljuje ljude samo ;) a nezna da sam sebe pravi da nekazem sta....
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
Pa ima i na FiberNet dosta programa koji se bez problema mogu gledati i dzabe
 
Natrag
Top