Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Učlanjen(a)
03.09.2013
Poruka
19
Браво мајсторе само се залећи,дође провокатор постави питање, а онда се људи само лепе.
Kao prvo nisam imao nameru da nekog provociram,kao drugo to govori osoba tj. ti za koju bi se pre moglo reci da si provokator. Ako se ne varam pre dan-dva si vredjao ovde nekog clana,zaboravio sam nick al mislm da ste imali javnu prepisku koju smo svi videli. Nista eto zaboravite na sve sto sam rekao u vezi Moja Web,ja sam samo provokator. Svako dobro i pozdrav ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Hvala na savjetu, al to sam već riješio, samo jos trebam skin za Simple TV ovaj:

0rtPZ7g.jpg
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Hvala na savjetu, al to sam već riješio, samo jos trebam skin za Simple TV ovaj:
ako se ne varam to je BlackGlass skin
raspakuj ovo
Kod:
https://mega.co.nz/#!uIIkWIRS!WkqfFBnHWQ8wOudyZWXKF2ZQa89RHnX6WGOZ-nJAnqY
i kopiraj folder gdje ti je SimpleTV, npr. u (C:\Program Files\SimpleTV\skin\ ) i trebalo bi da ti radi
pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
[ATTENTION]Mislim da je vrijeme da prestanete s prepucavanjima i vredjanjem,a ti @lukatarantula vec nekoliko dana prvi zapocinjes teme koje nemaju veze s Internet Radio i TV ukoliko je jedini nacin da se smiris/smirite ban,onda ce ga neko dobiti. Ako si s nekim u svadji,nemoj koristiti forum za poravnanje racuna javnim postovanjem,vec to resite nekim drugim vidom komunikacije [/ATTENTION]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Pitanje za strucnjake iz oblasti nettvplus trebam da dobijem resiver tj box od nettv dali postoji mogucnost rucno unosenja kljuca .pozdrav veliki i hvala
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
ako se ne varam to je BlackGlass skin
raspakuj ovo
Kod:
https://mega.co.nz/#!uIIkWIRS!WkqfFBnHWQ8wOudyZWXKF2ZQa89RHnX6WGOZ-nJAnqY
i kopiraj folder gdje ti je SimpleTV, npr. u (C:\Program Files\SimpleTV\skin\ ) i trebalo bi da ti radi
pozdrav

Ovu mi grešku prijavljuje kada pokušam da aktiviram ovaj skin:

Hvataj.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
261
Ako ti kazes onda je tako a na osnovu istog ti strimovi su pukli i danas ponovo rade .... ko je tako blagodaran neznam... a i Arena je ukljucena kao i Sport klub ..... i mnogi drugi kanali e sad unazad od kad su bili down a na osnovu istih imali ste makar nesta da gledate ..... da nastavim gdje sam stao..... svaki drugi post se sastojio od " Ima li ko Arena Sport " itd.... nedavno sam napisao da doticni kad kazu dosta onda je dosta sto ste gledali , gledali ste .... a zasigurno da su doticni sto nude te kanale imali problem ??? Itd... Pozdrav
U pravu si Sota pukli svi srpski kanali bar kod mene.Katastrofa sta sad gledati
 
Natrag
Top