Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
SimpleTv

Hvala vam na odgovorima, jos me interesuje gdje mogu pronaci skinove za Simple TV player, konkretno ovajSerbianForum EPG

Skini portable verziju ima taj skin
1br.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Terajte NightWolfa da dopuni SerbianForum EPG listu sa jos kanala...:beee:...posto je on idejni tvorac i kreator istog......

Nemogu ga samo ja terati......:boredom:

Hehe...nema problema, eto ako neko zeli jos neki kanal u EPG neka posalje poruku,pa cemo viditi sta se moze uraditi. Mada mislim da ne treba preterivati, jer povecanje broja kanala vodi ka vecem xml fajlu,duzem ucitavanju EPG-a u playeru... a znas i sam kako su clanovi ovde nestrpljivi cim cekaju nesto.:beee:

P.S. Uskoro ce biti ubaceni pojedini makedonski kanali u EPG, jer jos oni fale sto se tice Ex-Yu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
10
Electrosonic FM

Kod:
[URL]http://212.48.110.70:8030[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.10.2013
Poruka
24
Pozdrav svima! Pratim forum redovno i vrsim pretragu kanala i ovde i na drugim forumima, ali sam dosao do zakljucka da se npr. arene sport (kanali koji meni trebaju) ne mogu ovako javno naci .Ja bih to samo koristio za licnu upotrebu znaci ne bi delio dalje, pa ako neko ima stabilnu listu sa arenama bio bih mu jako zahvalan ako mi posalje na pp.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Terajte NightWolfa da dopuni SerbianForum EPG listu sa jos kanala...:beee:...posto je on idejni tvorac i kreator istog......

Nemogu ga samo ja terati......:boredom:

ma teram ga i ja nonstop....:roll: jos mene nije resio skroz....:fool:nesto se usporio od rada....:roll:
isto tako tjeram clana Poverenje 0 za nedostale logotipove....:???: i on se nesto usporio....:roll:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Dodato nekoliko Makedonskih kanala u EPG,evo i tagova
Kod:
MRT 1
MRT 2
Kanal 5
Sitel
Sitel 3
Telma
TV Alfa
24 Vesti
TV Sonce
 
Natrag
Top