Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Torpedo.. Ja samo zovem stvari kakvr jesu. Bez umotavanja i dlake na jeziku. Niti lažem niti izmišljam.
Vidiš da sam mu pinudio rešenje.
Znaći išao sam s tim da mu probam pomoći. Inaće sam i u životu izravan i bez muljanja. Samnom uvjek znaš na čemu si. Mnogi to poštuju.
Ako nekog zanima za uniom pa valjda bi se na pm javio.

Lp
Duh...nije torpedo zlo mislio,samo stvarno zvuci ponekad kao da hoces da onom kome odgovaras presedne.Ne mislim da imas takvu nameru ali moras upotrebiti i malo takticnosti u konverzaciji.
Iskreno koliko bi odgovorio na PM. nekom ne poznatom...ovako se upoznajemo pa onda odlucis kome pomoci.Valjda tome i sluzi forum i tema---pitanja i odgovori---
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
151
Kako misliš? Prodavač si pa mu trebaš aktivirat mac ili si ukrao pa da mu podesiš da radi.
Ako je ovo prvo onda sramota da neznaš a ako je ovo drugo e onda se spoji preko teamvivera. On može i na android da se stavi. Tako češ naj lakše.

Evo ti poveznica.
Radi se o mom Badžanaku koji je u njemačkoj i nisam preodavač nego želim čovjeku da napravim to a pošto ne znam tražim pomoć. On ima taj stbemu instaliran ja samo trebam da mu aktiviram i to je to. PS ja se uvjek držim onoga da je bolje pitati i znati nego ne pitati pa ne znati. A dux4 mogao si proći pored ovoga posta ako ne želiš pomoćnemoj ni odnemoć LP
 
Učlanjen(a)
03.02.2017
Poruka
28
Torpedo.. Ja samo zovem stvari kakvr jesu. Bez umotavanja i dlake na jeziku. Niti lažem niti izmišljam.
Vidiš da sam mu pinudio rešenje.
Znaći išao sam s tim da mu probam pomoći. Inaće sam i u životu izravan i bez muljanja. Samnom uvjek znaš na čemu si. Mnogi to poštuju.
Ako nekog zanima za uniom pa valjda bi se na pm javio.

Lp
Zdravo @dux4, ja sam zainteresovan za nacin kojim si resio problem ucitavanaja ovog stalker portala posto i ja imam isti problem .. pozz
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Radi se o mom Badžanaku koji je u njemačkoj i nisam preodavač nego želim čovjeku da napravim to a pošto ne znam tražim pomoć. On ima taj stbemu instaliran ja samo trebam da mu aktiviram i to je to. PS ja se uvjek držim onoga da je bolje pitati i znati nego ne pitati pa ne znati. A dux4 mogao si proći pored ovoga posta ako ne želiš pomoćnemoj ni odnemoć LP
Ako već hoćeš da pomogneš, tj ubaciš listu. Daleko ti je lakše da to rešiš preko iptv extreme. Nek instalira aplikaciju, pošalje ti mac adresu i lagano preko portala ubaciš. Lakše i tebi i njemu, plus iptv extreme otvara daleko više portala od stb emu. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.11.2021
Poruka
64
useo sam na test reddevils.biz i ne vidim po cemu je tako posebna, pa ako moze neko da mi objasni bih zamolio
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Pa zar nisu sportski TV programi kvalitetnijeg prikaza u odnosu na ostale domace liste (osim tvviet-a), vecina sportskih prikazuje se u 50 FPS-a i sa malo boljim bitrateom...barem je tako nekad bilo...
Danas skoro sve liste (serveri koji drže do sebe) imaju sport i filmske poznate u jako dobroj kvaliteti. i nečini listu što je par programa u fhd.
DOBAR EPG
VELIKI IZBOR (NAŠIH KANALA)
DOBAR PROTOČAN RAD (NEMA ŠTEKANJA)
DOBRA SLIKA FHD
NAŠA VIDEOTEKA

Kad lista ima sve od nabrojanog onda je dobra.
e da i brzu korisničku podršku i ljubaznu.
 
Učlanjen(a)
27.11.2021
Poruka
64
Pa zar nisu sportski TV programi kvalitetnijeg prikaza u odnosu na ostale domace liste (osim tvviet-a), vecina sportskih prikazuje se u 50 FPS-a i sa malo boljim bitrateom...barem je tako nekad bilo...
nije vecina u 50 FPS-a nego pola jedva, hd kanali su vecina i to je ok i su 25 FPS-a, a raspored grupa i kanala neuredan i videoteka nije bas nesto
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Колико је мени познато, такве листе је тешко, чак немогуће наћи по форумима, јер брзо се прошире и велики број корисника загуши проток. Такве листе се плаћају и ограничен је број корисника.
 
Natrag
Top