Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
152
Može li mala pomoć kako da na Stebemu aplikaciji nekom u njemačkoj ili bilo gdje ubacim listu. LP
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Može li mala pomoć kako da na Stebemu aplikaciji nekom u njemačkoj ili bilo gdje ubacim listu. LP
Kako misliš? Prodavač si pa mu trebaš aktivirat mac ili si ukrao pa da mu podesiš da radi.
Ako je ovo prvo onda sramota da neznaš a ako je ovo drugo e onda se spoji preko teamvivera. On može i na android da se stavi. Tako češ naj lakše.

Evo ti poveznica.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Kako misliš? Prodavač si pa mu trebaš aktivirat mac ili si ukrao pa da mu podesiš da radi.
Ako je ovo prvo onda sramota da neznaš a ako je ovo drugo e onda se spoji preko teamvivera. On može i na android da se stavi. Tako češ naj lakše.

Evo ti poveznica.
De malo spusti loptu - previše često koristiš krupne reči kao što su ukrao, sramota i slično....

A ovo oko unioniptv - pa fer bi bilo ako već tražiš pomoć, kad rešiš podeli sa ostalima. Ne pišem to radi sebe.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
De malo spusti loptu - previše često koristiš krupne reči kao što su ukrao, sramota i slično....

A ovo oko unioniptv - pa fer bi bilo ako već tražiš pomoć, kad rešiš podeli sa ostalima. Ne pišem to radi sebe.
Torpedo.. Ja samo zovem stvari kakvr jesu. Bez umotavanja i dlake na jeziku. Niti lažem niti izmišljam.
Vidiš da sam mu pinudio rešenje.
Znaći išao sam s tim da mu probam pomoći. Inaće sam i u životu izravan i bez muljanja. Samnom uvjek znaš na čemu si. Mnogi to poštuju.
Ako nekog zanima za uniom pa valjda bi se na pm javio.

Lp
 
Natrag
Top