Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
iz trećeg pokušaja ...

bitka_862020.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
217
Pozz
Dali neko ima kontakt od ljudi za ART LISTU
hvala
Ili ART LISTI azuriranu ako neko ima moze na pm
Hvala
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
20
Ne vidim je li ovo bitka? Mislio sam na stbemu na android box-u

Na zalost probao sam i pre neki dan evo i danas na 1.2.5.0 dakle najnovija stb emu(zato sam pitao koja je najnovoja verzija) ne radi, probao sam i na OTT navigator onu verziju koju sam ja nasao 1..6.1.1(ako ovo nije najnovija verzija molim vas pisite koja je nova).
Jos da pitam ako je dozvoljeno da pitam(vise za Salezli) kad vide ima kod za windows i koji radi sta je problem da se nacini verzija za linux t.e. android ?
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Znam da je bilo tesko naci valjan mac, od sto radio je 1-2, pitam ako sada ne radi nikako da ne gubim vrijeme probavajuci. Isto pitanje i za gradinu i zdravu. Sto se tice kontakta za ART ako se dobro sjecam trebalo se registrirati na neki forum, exyu sat ili tako nekako pa onda tamo nabaviti, ako netko zna vise o tome neka napise
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.628
Bitka ne radi u Stb... juce probao.... dok u salezli radi

Image 3.png


Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.628
Iskren da budem dal radi ili ne prodje mimo mene ....dal je Stb ili salezli plejer.... juce probao besnu/dinastiju :roll: .au braco moja mila kao puzevi na rosu :beee:

dinastija.png
:roll: samo..... probao oko pola 3 nocu :roll: reko ajd Sota prekidaj .... u krpe ... :roll:

Pozdrav
 
Natrag
Top