Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Ima li netko da zna malo vise o macovima koji ne pocinju sa 00:1a:79, oni od tv-a samsung, lg? Ja nesto pokusavam par dana ali ne ide. Ako je netko voljan dati kakve smjernice na pm
 
Sve isto kako ide sa OB samo napravim kombo koji pocinje sa recimo 50:56:... Nasao sam nekoliko nordicone koji pocinje sa 10:...
 
Da, android boxovi, tv... tu bi trebalo da su liste koje rade u vlc, smartiptv... ako se ne varam. Probao sam neke domace servere i nista. Ajde neka dobra dusa da pomogne na pm, barem prva tri dvobroja
 
Nisam ja jos toliko pismen u svemu ovome. Nemam pojma sta je keycheck. Svi smo navalili na ove 00.1a.79, a to su mag uredjaji ako sam dobro upucen, mislio sam moze li se nesto izvuci iz drugacijih mac adresa, recimo lg tv mac pocinje drugacije, samsung isto, neki android boxovi... Drugim rijecima trazim baru sa manje krokodila
 
U loli configu imas naposano za check. Lako ces naci ako otvoris u txt editoru. Samo gledaj gde ti je napisato za trenutni mac, promeni i snimi. Skeniraj.
 
Zasto IPTV Smarters aplikacija ne prikazuje serije cak i ako ih neki portal ima u ponudi? Npr. Client Portal Link ima Live TV, Filmove i Serije u STBEmu a kada isti server (dakle, isti MAC na STBEmu tj. u/p na IPTV Smarters-u) ubacim u IPTV Smarters on prikazuje samo Live TV i Filmove a serija nema, skroz nestale??? Da li se to moze nekako izvuci u podesavanjima ili ne?

Meni se, kada otvorim IPTV Smarters aplikaciju, prikazuje samo Live TV, Movies i Settings, a na internetu vidim na slikama da se prikazuje Live TV, Movies i Series. Ne znam kako do toga doci?

Evo slika:
Kod:
https://i2.wp.com/www.softforpc.com/wp-content/uploads/2020/03/iptv-smarters-pro-screenshot.png?resize=900%2C458&ssl=1

Tako bi trebalo biti, a meni je tu na trecoj poziciji Settings, nema Series???
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top