Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Da, slazem se sa dosta toga. I ja ne provodim dosta vremena na TV-u, prvenstveno zato sto ima stb dvb-t2 pa imam samo 7 kanal i to kakvih, najcesce gledam utakmice vikendom i to preko iptva, listi koje nadjem ovde. Nije uvek bajno, ali za sad imam par listi koje rade kako trebaju. Ali se ne slazem da ne moze da se ''zivi'' samo na IPTV-u, naravno da moze, siguran sam da ima takvih listi. I ne mora 20MB. Kad je lista dobra, i ne treba toliki net. Siguran sam da ima dobrih. Ufff, sta bih sve dao za media-future listu, uffff. E tada bih ''ziveo" na IPTV-u. xD

Pa moze ako platis i samo ti imas tu listu, a danas niko ne moze da kaze da jedini ima odredjenu listu.. Tacnije, moze, ako mu neko da i slicno. I tu ne zavisis ni od koga. Sve ostalo je gledanje u pasulj. Ne mogu da tvrdim da ako sam iskenirao nenku listu da je imam samo ja, pa mora da je ima i onaj ko ju je platio. A ja to ne zelim da placam, da imam pare da placam to, platio bih IPTV Mtel... Ni net ne placam.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Pa moze ako platis i samo ti imas tu listu, a danas niko ne moze da kaze da jedini ima odredjenu listu.. Tacnije, moze, ako mu neko da, kao sto CikaKure da Bokiju i slicno. I tu ne zavisis ni od koga. Sve ostalo je gledanje u pasulj. Ne mogu da tvrdim da ako sam iskenirao nenku listu da je imam samo ja, pa mora da je ima i onaj ko ju je platio. A ja to ne zelim da placam, da imam pare da placam to, platio bih IPTV Mtel... Ni net ne placam.
Dragi @Greskac, sta bi bilo da komšija isključi net :) ?
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Pa naravno ako platim da cu gledati samo ja. Ali i tad postoji sansa da Sota , BOki i drugi provale i gledaju sa mnom. xD
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
@edinos nemam pojma :D Osigurao sam se, nije sad komsija u pitanju, neka bezinska pumpa je, dali su mi sifru kad sam isao na kaficu :D Par puta je menjali :p Ali ima tu u blizini i Motel, i Bingo market pa ima neta, ako nista bar za surfovanje.
 
Natrag
Top