Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

mi se malo u ovoj temi salimo,razmenjujemo iskustva,pricamo vezano za iptv...ja ne verujem da ima ijedan korisnik koji posecuje malo duze ovu temu a da nema nesto od listi , pritom da ima recimo vise od 100 posta..i sam sam dao na stotine stotina listi,a isto toliko i dobio.....

svrha je da se druzimo,a ko nezna da uci ako ga zanima iptv.....nista drugo......imai onih koji dodju ,uzmu i odu...oni bas i nisu pozeljni za ovaj forum jer mu zapravo nista ne doprinose...samo uzimaju a nista ne daju.....

svima nama velikoj vecini je ovo samo hobi,predpostavljam.....mada ima ovde i onih koju su ucili i otisli u restrimere....
Ohoho :D znači tu su i
preview
,a i
125px-Food_Network_Canada_HD.PNG
:beee:
@Thomas Müller ima u ovoj temi i zabave i lepog druženja više od onih ruźnih,a za ostale stvari će se pobrinuti staff ;)
mislim sta se sve ne vidi na ovom forumu....ja sam da se zatvori tema internet tv komentari.....samo se prepucava...

Ko sto kazu BOKI i BUGILIJU ima za svakog po nesto a ko nije lenj da pogleda malo starije postove
u ovoj temi videce da ima i dosta korisnih saveta iz kojih dosta tog moze da se nauci. A sto se tice prepirki farma i parovi su zivi dokaz da ima dosta i onih kojima je i to zabavno.
 
E sad mislim da smo dosta ispamovali ovu temu, pa bih zamolio da vratimo temu malo u normalu. Kome se kuka ima sobu za kukanje, ko hoce da kaci slike ima Dnevnu dozu ili kako se vec zove kod Losmija, ko hoce da prica viceve ima podforum u zabavi dole...
Ko hoce da se svadja i raspravlja, neka se prijavi na audiciju za parove ili velikog brata...
Ajde da probamo malo da budemo korisni u ovoj temi...
 
Moguce je imati listu koju imam recimo samo ja... ili neko drugi od vas da ima listu koju samo dotican gleda ... Izuzev SBB/D3go i slicnih provajdera ... Ok ima i ovo dotican koji placa listu nekog strimera ili restrimera i tu istu podijeli .... druga opcija neko od vas je od svog provajdera izvukao programe napravio listu i sa nekim od vas podjelio ... da imenujem provajdera necu ...

Ima i ona treca opcija pa i cetvrta ....... sto gleda gazda i neko od vas.....

Pozdrav
 
Da, slazem se sa dosta toga. I ja ne provodim dosta vremena na TV-u, prvenstveno zato sto ima stb dvb-t2 pa imam samo 7 kanal i to kakvih, najcesce gledam utakmice vikendom i to preko iptva, listi koje nadjem ovde. Nije uvek bajno, ali za sad imam par listi koje rade kako trebaju. Ali se ne slazem da ne moze da se ''zivi'' samo na IPTV-u, naravno da moze, siguran sam da ima takvih listi. I ne mora 20MB. Kad je lista dobra, i ne treba toliki net. Siguran sam da ima dobrih. Ufff, sta bih sve dao za media-future listu, uffff. E tada bih ''ziveo" na IPTV-u. xD

aNqgjlu.png


Media future ti je vrh u pravom smislu..vredi sve pare...ima preko 350 kanala a samo sportskih.....

lIs3fL1.png


ona ne secka iz meni znanog razloga......:mig:.....njen vlasnik je veliki..ali bas veliki majstor strima...i kod njega nema propusta ......
 
Media future ti je vrh u pravom smislu.....ima preko 350 kanala a samo sportskih.....

lIs3fL1.png


ona ne secka iz meni znanog razloga......:mig:.....njen vlasnik je veliki..ali bas veliki majstor strima...i kod njega nema propusta ......
Ihh nema propusta. Bilo ali je pokrpio a nije morao sto se mene tice :D
PS I nemoj toliko da ga spominjes. Napasce ga svim raspolozivim sredstvima :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top