Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
Hmmmm a da probamo da predjemo sa te "domace" na druge liste .... xxxx user i pass (xxxx) znaci cetverocifreni Broj cisto informativno.......:tease:

:beee:
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
08.06.2015
Poruka
159
Bez zamjerke.

Smatram i mislim da treba ljudima pomoci kad im je pomoc neophodna kako privatno tako i u ovom svemu sto se tice Internet Radio i Televizija isto tako smatram da nebi trebao da se razbacujem sa listama i saljem svima koji na svom profilu nemaju ni 100 postova??

Takodjer smatram da clan koji postavi pitanje npr 04.2015g nebitno u vezi cega mislim na gore navedenu temu pa se nakon 1-2 mjeseca ponovo oglasi znaci u mjesecnim razmacima a pritom nije doprineo ni 1% svog zalaganja na forumu morao bi debelo da razmislim dal je dotican zasluzio listu.

Malo sam pregledao profile clanova i nebih da mi niko zamjeri na mom misljenju jer... svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ja.

Ne zelim nikom da se zamjerim samo zelim da kazem za kog ja odlucim da je zasluzio listu taj ce da ju dobije a ostali koji nisu dobili a budu se zalagali i doprinjeli SF Forumu bit ce i za njih.
Pozdrav svima ugodan ostatak dana zelim.

Sota,moze li za mene jedna domaca lista plus sky.de
hvala
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
Svaka čast svima koji nesebično pomažu..... hvale vrijedno.
Aj samo malo smanjite sa porukama tipa, provjeri pp, poslao..... ili sa druge strane, hvala što si mi poslao, super je itd.
Ne znam kako ostalima ali meni bode oči:mad:
Godinama sam pomagao i davao liste anonimno to sam i napisao u par navrata ..... nikad nisam trazio od nikoga da mi se postom u javnosti zahvaljuje dok..... nedavno kad su se mnogi na taj nacin pojedincima zahvaljivali to sam tolerisao i maksimalno ispostovao e sad.... ako je po tom pitanju sto se mene tice napisana rijec hvale valjda i ja imam pravo nekad na ukazano postovanje te vrste ???? koliko mogu da primjetim ne znam dal je bilo 5 postova sto se mene tice ... hvala
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2011
Poruka
9
Bez zamjerke.

Smatram i mislim da treba ljudima pomoci kad im je pomoc neophodna kako privatno tako i u ovom svemu sto se tice Internet Radio i Televizija isto tako smatram da nebi trebao da se razbacujem sa listama i saljem svima koji na svom profilu nemaju ni 100 postova??

Takodjer smatram da clan koji postavi pitanje npr 04.2015g nebitno u vezi cega mislim na gore navedenu temu pa se nakon 1-2 mjeseca ponovo oglasi znaci u mjesecnim razmacima a pritom nije doprineo ni 1% svog zalaganja na forumu morao bi debelo da razmislim dal je dotican zasluzio listu.

Malo sam pregledao profile clanova i nebih da mi niko zamjeri na mom misljenju jer... svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ja.

Ne zelim nikom da se zamjerim samo zelim da kazem za kog ja odlucim da je zasluzio listu taj ce da ju dobije a ostali koji nisu dobili a budu se zalagali i doprinjeli SF Forumu bit ce i za njih.

Pozdrav svima ugodan ostatak dana zelim.
Moze lista hvala
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Sotic Kako je Da ne imas neku mesanu ali da ne skaci posto imam kod kuci na Smart Tv Philips ali svaka 39 skaka :( pusti neku dobru mesanu so Yu ako imas ... za ForkPlayeru :) obicnu listu .m3u Fala Burazeru
 
Natrag
Top