Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Ватерполисти Србије освојил су златну медаљу на јуниорском првенству света у Алматију, пошто су данас у финалу савладали Италију са 13:12
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Ljudi, potrebna mi je lista sa Sport Klub i ArenaSport kanalim. Ako neko ima moze slobodno da posalje na PP, jer je za licne potrebe lista neophodna.
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.570
IkHyA6r.png


Hvala @Sota , radi odlično, i sport klubovi i arene ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.728
Bez zamjerke.

Smatram i mislim da treba ljudima pomoci kad im je pomoc neophodna kako privatno tako i u ovom svemu sto se tice Internet Radio i Televizija isto tako smatram da nebi trebao da se razbacujem sa listama i saljem svima koji na svom profilu nemaju ni 100 postova??

Takodjer smatram da clan koji postavi pitanje npr 04.2015g nebitno u vezi cega mislim na gore navedenu temu pa se nakon 1-2 mjeseca ponovo oglasi znaci u mjesecnim razmacima a pritom nije doprineo ni 1% svog zalaganja na forumu morao bi debelo da razmislim dal je dotican zasluzio listu.

Malo sam pregledao profile clanova i nebih da mi niko zamjeri na mom misljenju jer... svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ja.

Ne zelim nikom da se zamjerim samo zelim da kazem za kog ja odlucim da je zasluzio listu taj ce da ju dobije a ostali koji nisu dobili a budu se zalagali i doprinjeli SF Forumu bit ce i za njih.

Pozdrav svima ugodan ostatak dana zelim.
 
Natrag
Top