Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Hm ispada da se d3go nalog moze lako napraviti ako se sazna id broj od racuna.
Samo to i još da taj čiji je ID nema aktiviran d3go, a da je u gold duo/trio paketu gde mu je d3go uračunat u pretplatu. U suprotnom stićiće mu račun za uslugu koju ne koristi pa će je odjaviti.
I broj telefona i ugovora od dotičnog korisnika, jer prvi put kad ti d3go ne bude radio kako treba pozvaćeš podršku a oni te pitaju za broj ugovora. Jedino te ne pitaju za broj ugovora, ako im je u sistemu evidentiran tvoj broj telefona.

Nisu ni oni sisali vesla.
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Jedno pitanje za uvazene moderatore, uvijek prije nego postujem neki link provjerim ga u trazilici medjutim ipak se kao juce desava da su deleted a u obrazlozenju pise "ima vec". nakon toga ja ponovo odem da potrazim da vidim gdje ima i opet nisam nista nasao. Maloprije vidim one iste linkove neko posao danas i eno ih jos uvijek stoje. Malo sam zbunjen i pitam se sta radim pogresno?
Unaprijed hvala za odgovor, pozdrav.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.587
Jedno pitanje za uvazene moderatore, uvijek prije nego postujem neki link provjerim ga u trazilici medjutim ipak se kao juce desava da su deleted a u obrazlozenju pise "ima vec". nakon toga ja ponovo odem da potrazim da vidim gdje ima i opet nisam nista nasao. Maloprije vidim one iste linkove neko posao danas i eno ih jos uvijek stoje. Malo sam zbunjen i pitam se sta radim pogresno?
Unaprijed hvala za odgovor, pozdrav.
Ne razumijem sta je deleted ?? Sta trazis i sta ti pretraga izbaci??
Kad ti pretraga pokaze ima vec i slicno ... ne mogu da si razjasnim tvoje pitanje.

Pisao sam vise puta da se skrati stream u pretragi.... radi vase sigurnosti.

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
ok konkretno ovaj link
Kod:
91.109.20.227:8080/TV4001?gtoken
, jucer sam bio postavio istu listu i bila je izbrisana jer : "ima vec", maloprije gledam i nadjem znaci istu listu postovanu danas, odem na trazilicu i nadjem samo tu koja je danas posovana dok jucer je nisam mogao naci. Jeli ti imalo jasnije?
pozdrav
 
Natrag
Top