Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
treba ti net 1000/1000, dobar/odlican cpu, min 8gb memorije, sto vise kanala to jaca masina neophodna, tesko ce to da ide u free opcijama
Kod:
http://serbianforum.org/threads/strimovanje-tv-kanala.462984/

Sad mi salju poruke iz wowze a nisam ni downloadovao nista.Ne znam da li je taj trial od 3 meseca besplatan.


@privremena ne sada, ali ranije je bilo diskusija, nevezanih za temu i na granici spama... Cisto sam pomenuo da se ubuduce ne desava...








Da motam jos ili je ovo dovoljno spama? Vecina komentara su pogresno navodeci i vise smetaju clanovima koji dodju ovde da nesto nauce... Ako je neko pitao ili mu pomozite ako znate, ako ne, bolje precutite nego da nekome napravite jos veci problem zato sto ce pomisliti da ste mu nesto korisno rekli...

Preko mts telefonije je istina

d3go napraviti na taj nacin je isto istina

a oni drugi komentari su bili oko prvoaprilske sale pa i drugi pisu svasta pa nisu na meti.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Ili recimo na televizoru, racunaru, tabletu i telefonu... Sve je to istina, ali nikome ne pomaze. I ako se ima username i password korisnika se moze napravati takodje, ili recimo sa sbb-ovim stb-om... Poenta je sto nikakvo objasnjenje nije dato vec samo konstatacija neceg ociglednog, a to je vec spam... I sta sada ako covek mozda pomisli da mora da promeni operatera, i napravi trosak, zbog nepotpune, samim tim i pogresne informacije?

Prestajem da komentarisem dalje na ovu temu... I ubuduce ako nekome pokusate da pomognete, uradite to na primeren nacin ili se uzdrzite od komentara...
 
Učlanjen(a)
03.03.2015
Poruka
144
@mkd.ip Niko nikada nije banovan bez razloga, kamoli radi jedne pogresno postavljene liste. Problem je kada se ignorisu upozorenja, ili se namerno gresi vise puta.
.
Mozes li mi reci kao urednik posto si verovatno upoznat sa time razlog zasto su banirani jura1 i bobanku, ja ih pitao na neki drugi forum oni rekli pitaj na sf
pa rekoh aj da pitam valjda ne skodi.
 
Učlanjen(a)
03.04.2015
Poruka
1
Trebami pomoc uvezu

SerbianForum EPG topic

tema je zatvorena za pisanje odgovora pa stavicu ovdje pitanje......


u kodi iptv stavio sam sve tacno sto pise u epg topic i radi mi epg ali kanali guide nije tacan sto se desava na live tv

pokusavo sam u iptv epg setting staviti "time shift -6 sati" posto sam u kanadi ali opet nista.


dali ja moram edit m3u sa notepad i sve jedan kanal staviti

tvg-shift=-6?

hvalahttp://serbianforum.org/threads/serbianforum-epg.442681/
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ili recimo na televizoru, racunaru, tabletu i telefonu... Sve je to istina, ali nikome ne pomaze. I ako se ima username i password korisnika se moze napravati takodje, ili recimo sa sbb-ovim stb-om... Poenta je sto nikakvo objasnjenje nije dato vec samo konstatacija neceg ociglednog, a to je vec spam... I sta sada ako covek mozda pomisli da mora da promeni operatera, i napravi trosak, zbog nepotpune, samim tim i pogresne informacije?
Prestajem da komentarisem dalje na ovu temu... I ubuduce ako nekome pokusate da pomognete, uradite to na primeren nacin ili se uzdrzite od komentara...
Vi ni ne date da se objasni kako se i sta moze
Kako ne pomaze,gledaju se kanali van sbb mreze.
Ja sam nekoliko puta pitao kako se moze gledati sbb van njihove mreze da bi mogao te kanale da ubacim u moj db, i NIKO nije hteo da kaze kako izvaditi i napraviti listu. Iskljucivo iz tog razloga nisam uplatio nista kod njih...

ps. Verovatno ima jos neko ko slicno razmislja. Moj zet je uplatio nettv 15 evra i samo on moze da gleda probali smo prosli mesec da istovremeno gledamo i non stop je kocilo. Ako je moguce izvaditi sbb url-ove a ocigledno da jeste mogu tri usera da gledaju odjednom onda nije problem da se u Srbiji to plati i moze bez problema troje da gleda.... Oni koji zive vani to razumeju...Matematika je jednostavna 15 evra nettv jedan gleda, 15-20 evra sbb troje gleda......
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Kada sam imao d3i registrovao sam se i na d3go,logovao sam se sa telefona od prijatelja na d3go i gledali smo kanale preko mts mreze,kada je isteklo dzabe d3i nisam potpisao ugovor jer se d3go ne moze gledati van sbb preko interneta nego samo preko mobilne mreze,ja nemam taj telefon(smart,iphone...)i zato sam odustao od d3go,jer nisu vise radili ni strimovi 72h pa nisam mogao deci da namestam ultre,ali d3go je i dalje radio preko mts mreze na telefonu i svi kanali su se mogli gledati.Trenutno ne znam da li radi preko mobilne mreze mts jer nemam d3go nalog.

15-20 evra sbb troje gleda......

Ja bi odmah pristao ako neko uzme d3i koji kosta 1000d i taj ko uzme d3i napravi nalog d3go i sa kim se dogovori ovi mu placaju,eto ko uzme d3i ja cu mu otkupiti d3go ali ne znam da li opet rade strimovi bilo kakvi ili online ili 72h ali da imam ove pametne telefone preko njih bi gledao.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top