Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Nemam sa cime da pomognem a to sto su se opekli od mene se niko nije opekao,evo npr. web telekom se moze kupiti za 150 dinara ali nema ultri,pisao sam i adminu tvvieta dam mi samo naplati te dve ultre ali on jos nije odgovorio...



Pa neka mi neko objasni kako da skeniram udp od telekoma ili sbb pa cu ja trositi svoje vreme,ako je samo vreme u pitanju i trud.Hteo bi i da znam i kako se traze proksiji...

Evo ovde je objasnjeno kako skenirati za bilo koji udpxy status, kako izvaditi link url helperom, i jos toga, a sve to stoji na prvoj strani podforuma:
http://serbianforum.org/threads/serbianforum-strimovanje-v1-v2-v3.449455/
A sto se tice proxy adresa, pretrazite forum, takodje ima objasnjeno:
http://serbianforum.org/threads/pronalazenje-validne-proxy-adrese.471773/
Tako da nema potrebe da iko sta objasnjava u vezi toga, jer je sve vec objasnjeno ovde na forumu. Da ste se potrudili i pretrazili podforum u kome ste aktivni znali bi vec to... Za dodatne informacije koristite pretragu foruma...
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Pre je bilo skoro sve na jednom mestu a bio sam ranije i vise nego aktivan ali zbog bolesti sam odsustvovao duze vreme pa ni ne znam gde je sta,meni bi trebalo kada mi da prijatelj telekom adresu da mogu da mu nadjem telekom udp na kom mestu su kanali.

Evo na primer ovo je moj provajder,kako ja ovde da nadjem proksi Ili ako ima /udp/ da nadjem koji su brojevi ili primer: 95.85.149.106:2400 pa posle 2400 da nadjem listu ili dalji nastavak posle 2400,to nigde nema tutorijal.
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
upravo sam saznao jos nesto od prijatelja.........

citiram ga........

aha znam tu imam i nju . pa eto uglavnom je objavljena , ja sam je naso na sultanovicima...

u pitanju je jos jedna jako kvalitetna skripta iz sf stafa koja nikada nije javno objavljena kod nas,vec davana na poverenje.......I posle ocekujete nesto ...

Svaka cast izuzetcima ,ali da smo svi od poverenja i karaktera ,gledali bi svi gotovo sve domace i strane liste ,ovako preostaje ko se kako snadje.....

Dobio sam od prijatelja MQ6 preradjeni za Kodi koji nije jos nigde objavljen javno,mislite da sam dao nekom......nisam i necu jer mi dao covek na poverenje....ehhh da se svi tako ponasamo gde bi nam bio kraj.......
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
upravo sam saznao jos nesto od prijatelja.........

citiram ga........

aha znam tu imam i nju . pa eto uglavnom je objavljena , ja sam je naso na sultanovicima...

u pitanju je jos jedna jako kvalitetna skripta iz sf stafa koja nikada nije javno objavljena kod nas,vec davana na poverenje.......I posle ocekujete nesto ...

Svaka cast izuzetcima ,ali da smo svi od poverenja i karaktera ,gledali bi svi gotovo sve domace i strane liste ,ovako preostaje ko se kako snadje.....

Dobio sam od prijatelja MQ6 preradjeni za Kodi koji nije jos nigde objavljen javno,mislite da sam dao nekom......nisam i necu jer mi dao covek na poverenje....ehhh da se svi tako ponasamo gde bi nam bio kraj.......




al steta je oni koji su stvarno htjeli gledat ,sad vise ne mogu da gledaju
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
upravo sam saznao jos nesto od prijatelja.........

citiram ga........

aha znam tu imam i nju . pa eto uglavnom je objavljena , ja sam je naso na sultanovicima...

u pitanju je jos jedna jako kvalitetna skripta iz sf stafa koja nikada nije javno objavljena kod nas,vec davana na poverenje.......I posle ocekujete nesto ...

Svaka cast izuzetcima ,ali da smo svi od poverenja i karaktera ,gledali bi svi gotovo sve domace i strane liste ,ovako preostaje ko se kako snadje.....

Dobio sam od prijatelja MQ6 preradjeni za Kodi koji nije jos nigde objavljen javno,mislite da sam dao nekom......nisam i necu jer mi dao covek na poverenje....ehhh da se svi tako ponasamo gde bi nam bio kraj.......
Onda bi se dalo zakljuciti, da taj, koji je dobijao nesto na poverenje, nije covek od poverenja ! :beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Onda bi se dalo zakljuciti, da taj, koji je dobijao nesto na poverenje, nije covek od poverenja ! :beee:

mudro zboris..........

cak je i bravar imao za tako nesto dobru recenicu....:beee:

majku-vam-bozju.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
140
Ja sam dobio domaću listi sa svim kanalima koji vrede na balkanu,evo trje već tri meseca dobio sam na poverenje i ne pada mi napamet da širim to može samo osoba koja mi je dala listu ili autor liste.na ovaj način bi većina imala šta da gleda,još jednom hvala članu za listu.što se strnih kanala tiče na forumu ima apsolutno svega sa sf tutorijala sam se dokopao full virgin liste jes je DB al mi traje od juna prošle godine.naravno za to je trebalo izdvojiti nešto vremena.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Hitno mi je potreban rapidgator premium akaunt,online generatori ne mogu nista da urade jer kazu da je fajl prevelik.Ako neko ima da mi posalje,da skinem ovo:
Kod:
http://rapidgator.net/file/3b7f96852db7b24e1bf9dfd6b89ae5af
ili da mi neko to skine,pa da uploaduje na primer na mediafire pa da mi posalje link za skidanje.Hvala unapred.
 
Natrag
Top