Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Zato sto je konstantno javno objavljivanje te liste silovanje. Ako ogranice na Hrvatsku tesko cete izvana gledati jer brzih proksija necete naci.
Meni ta lista i ne znaci mnogo. Nema sportskih kanala. Mnogo gore i vece silovanje trpi Avcom a ima sve ono sto vecini treba. Videces sutra kad krenu molbe za arene jer se nastavlja Liga Sampiona
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
Meni ta lista i ne znaci mnogo. Nema sportskih kanala. Mnogo gore i vece silovanje trpi Avcom a ima sve ono sto vecini treba. Videces sutra kad krenu molbe za arene jer se nastavlja Liga Sampiona
Bila su tu do 20.10.2014 i dva sportkluba koja su inace sluzbeno skinuta u aprilu ali radili su i dalje nesluzbeno do druge polovice oktobra. Samo da dodam ta lista je pocela sa sportskim kanalima u 576p rezoluciji pa su presli u 480p, izbacili SK kanale, presli u 360p i sad kao da ih molite da ugase listu. Takav egoizam nigdje nisam vidio.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
ima karlo potpuno pravo , samo da se sruse sve liste da neko na taj racun služi pare. sto nebrisete blicnet vec je bila postavita pa opet pa opet niko neobrise znaci nekome u interesu da prestane radit

i siol takođe više puta i nije obrisana bila

mislim da je tu dosta ljudi koji namerno skupinski rade na tome da se liste unistavaju da oni mogu da sluze , eto moj 300 post, zivi mi bili jos godina sto . pozdrav svima postenima fomurasima na sf.

jel ko sta pokusavao ovo da izskenira

[HIDE-REPLY]http://89.142.177.217:7000/status[/HIDE-REPLY]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top