Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
ima karlo potpuno pravo , samo da se sruse sve liste da neko na taj racun služi pare. sto nebrisete blicnet vec je bila postavita pa opet pa opet niko neobrise znaci nekome u interesu da prestane radit

i siol takođe više puta i nije obrisana bila

mislim da je tu dosta ljudi koji namerno skupinski rade na tome da se liste unistavaju da oni mogu da sluze , eto moj 300 post, zivi mi bili jos godina sto . pozdrav svima postenima fomurasima na sf.

jel ko sta pokusavao ovo da izskenira

***Hidden content cannot be quoted.***[/url]
U zadnje vreme manje vremena imam, ali ako primetite duplu listu kliknite report, i neko ce je skloniti...
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Zato sto je konstantno javno objavljivanje te liste silovanje. Ako ogranice na Hrvatsku tesko cete izvana gledati jer brzih proksija necete naci.
Siluje se na sve strane, a ne samo ovde (pogledajte samo koliko se puta postavlja na drugim ex-yu forumima u toku dana ili sedmice, da o stranim i ne pricam). Tako da batalite tu pricu kako nesto staje jer se i ovde objavljuje, vec je izlizana. Morate shvatiti da kad nesto izadje u javnost to je osudjeno na propast, dal to bilo postavljeno jednom ili 100 puta ovde ili na drugom mjestu isti djavo.
 
Natrag
Top