Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.568
Er8ZSI7.png

Ako nekome trebaju ovi kanali, nek se javi na PP da skontamo imal se ovo gdje iskenirat:beee:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
sad da zatvorimo to temo , još jednom kulturno pitam ima li ko hd premiere 1 i 2 , moze i menjava ukolko treba kome. a za liste koje sam rekao sigurno neče bit objavljene , to je bila samo mala provokacija sa moje strane , ako sam kog uvredio nije bilo namerno (silver ) me malo prozvao pa sam uzvratio al sve to u šali .
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
tacno se da primetiti ko je kakav, nekima je potrebna pomoc i to ona psiholoska, pronadjite se sami, kakvi crni kanali, izadjite na sport ili u grad sa devojkom, igrajte sah, citajte knjige, upoznajte druge ljude, druge obicaje, kulture, sirite spektar znanja, jer mi se vrtimo oko sveta, a ne svet oko nas
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
sad da zatvorimo to temo , još jednom kulturno pitam ima li ko hd premiere 1 i 2 , moze i menjava ukolko treba kome. a za liste koje sam rekao sigurno neče bit objavljene , to je bila samo mala provokacija sa moje strane , ako sam kog uvredio nije bilo namerno (silver ) me malo prozvao pa sam uzvratio al sve to u šali .
Kod:
T-2 je vec objavljena
 
Natrag
Top