Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Dajem chelsea tv udp za cinestar hd
Do kada treba da se ceka za te objave vise mi se spava
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
sad da zatvorimo to temo , još jednom kulturno pitam ima li ko hd premiere 1 i 2 , moze i menjava ukolko treba kome. a za liste koje sam rekao sigurno neče bit objavljene , to je bila samo mala provokacija sa moje strane , ako sam kog uvredio nije bilo namerno (silver ) me malo prozvao pa sam uzvratio al sve to u šali .
Da nisi opet Bokimajsta :oopss: ne znam vec koji put sam te upecao samo sad u raspravi si se zeznuo i to 3 puta eheh ajd laku noc
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
posto men niko neda to sto trazim ,dat ču ja svakome po jedan stream po njegovom izboru, ko se mi javi i napiše na pp ,sta mu treba i ostavi mi mail. bez maila nesaljem nikome. naravno dam ako imam to sto trazi. saljem svima do 22h naveče do sutra. bolje ponude nema , ja mislim. premium naloge nesaljem toliko od mene za danas.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
posto men niko neda to sto trazim ,dat ču ja svakome po jedan stream po njegovom izboru, ko se mi javi i napiše na pp ,sta mu treba i ostavi mi mail. bez maila nesaljem nikome. naravno dam ako imam to sto trazi. saljem svima do 22h naveče do sutra. bolje ponude nema , ja mislim. premium naloge nesaljem toliko od mene za danas.
Daj meni daj meni mislim daj sto das ehehe
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
posto men niko neda to sto trazim ,dat ču ja svakome po jedan stream po njegovom izboru, ko se mi javi i napiše na pp ,sta mu treba i ostavi mi mail. bez maila nesaljem nikome. naravno dam ako imam to sto trazi. saljem svima do 22h naveče do sutra. bolje ponude nema , ja mislim. premium naloge nesaljem toliko od mene za danas.

moze,salji na ovaj email JuraSaljiCinestareHD@cuvox.de
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316

poslato
Er8ZSI7.png

Ako nekome trebaju ovi kanali, nek se javi na PP da skontamo imal se ovo gdje iskenirat:beee:

tvoj mi se post izpod slike dopada a i slika:opaaa:
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Kod:
ako moze i meni,  gde ima SK i Arene,
plavisima@hotmail.com
posto men niko neda to sto trazim ,dat ču ja svakome po jedan stream po njegovom izboru, ko se mi javi i napiše na pp ,sta mu treba i ostavi mi mail. bez maila nesaljem nikome. naravno dam ako imam to sto trazi. saljem svima do 22h naveče do sutra. bolje ponude nema , ja mislim. premium naloge nesaljem toliko od mene za danas.
 
Natrag
Top