Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Hash важи до 23:59:59
На твоју жалост нећеш видети доделу медаља уз химну"Боже правде" која је после продужетака,по плану после поноћи.
Потражи други стрим
:)
kako znas kad istice?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
zao mi je sto se nema smisla za pozitivnu energiju sam sam editovao post ma samo uzivajte i tjerajte neka pravila onda se pitamo zasto ovoliki problemi po forumu
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
186
KOMSIJE SRETNO I DO TITULE ;)
PS
pao mi sistem sve podigo al nazalost sad gledam jedino desktop. znam da ima dobrih ljudi ;)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Veliki uspeh srpske košarke, malo li je:bfghb:
GNli0MH.png
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Malo, malo pa citam ovde neke rasprave,prepiranja,vredjanja...,i uglavnom se smejem citajuci.....ovde mnogi misle da smo mi iz stafa duzni i u obavezi ispravljati necije krive drine i leciti necije hirove....nikako da se shvati da mi samo pokusavamo pomoci mnogima sa temom internet tv,to jest korisnicima koji nemogu bas sami doci do listi i tv kanala....meni prvom ne treba ta tema jer strimove koji ugledaju svetlost dana ne koristim.....takvim svadjama i prepiranjima nateracete me da zatvorim i ukinem tu temu,da je jednostavno vise nema na forumu,to jest ostavim vidljivu samo za clanove stafa gde cemo medjusobno razmenjivati i imati gotovo sve liste,skripte,aplikacije... a koje se mogu gledati u datom trenutku......(prost primer je telekom koji smo mi iz stafa gledali godinu dana i radio je a nismo ga javno objavili,te na moju inicijativu je i objavljena javno kasnije...)

Nas niko ne placa da se zezamo mesecima,godinama sa pojedinim likovima u ovoj temi .....i nama to netreba a ponajmanje meni........
 
Učlanjen(a)
24.04.2014
Poruka
9.890
Malo, malo pa citam ovde neke rasprave,prepiranja,vredjanja...,i uglavnom se smejem citajuci.....ovde mnogi misle da smo mi iz stafa duzni i u obavezi ispravljati necije krive drine i leciti necije hirove....nikako da se shvati da mi samo pokusavamo pomoci mnogima sa temom internet tv,to jest korisnicima koji nemogu bas sami doci do listi i tv kanala....meni prvom ne treba ta tema jer strimove koji ugledaju svetlost dana ne koristim.....takvim svadjama i prepiranjima nateracete me da zatvorim i ukinem tu temu,da je jednostavno vise nema na forumu,to jest ostavim vidljivu samo za clanove stafa gde cemo medjusobno razmenjivati i imati gotovo sve liste,skripte,aplikacije... a koje se mogu gledati u datom trenutku......

Nas niko ne placa da se zezamo mesecima,godinama sa pojedinim likovima u ovoj temi .....i nama to netreba a ponajmanje meni........

Trebaš Boki ovo ukinuti :D:D
 
Natrag
Top