Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.715
amadas1, ponebi se reklo da je pod kontrolom


Jednom davno neko me upitao:"Kako mozes hodati uspravne glave nakon svega sto si dozivio?"
Odgovorio sam: Bez obzira sta mi se desi, ja sam borac, a ne zrtva."
Shodno mom razmisljanju mislim i nadam se da to isto imaju ljudi zdravog razuma ??? Nebitno ko smo i koje funkcije imamo na forum
Pokusavam uvijek da nadjem kompromisno rijesenje za sve nas.

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.386
Sota druze, nemoj da shvatis pogresno, sumnjam da iko od nas zivi na forumu, ali ako cemo da se nazivamo svakakvim pogrdnim imenima, hranimo govnima i slicno, da onda "zatvaramo radnju". Nista ovde nije pod kontrolom, davali ste te VIP statuse kome ste stigli kako bi smirili tenzije a to je dovelo do ovoga sto smo danas na drugoj temi gledali i procice bez reakcije. Tacnije, jos jednom, po ko zna koji put ce se izbeci kaznjavanje zarad nekog prividnog smirivanja tenzija. Ako sad ne presecete sutra ce biti isto i kako onda sutra kazniti nekoga kad danas nisi nikog za ovo? Udrite po svima ko prekrsi pravilo, vredja i omalozava druge ucesnike, bilo ko da je u pitanju.
Ovakav stav da je VIP status dat samo radi reda i nekih drugih stvari mislim da ne stoji.Mislim da neko prepozna i na neciju preporuku se dodjeli taj famozni VIP status.Vjerovatno je prepoznat doprinos forumu temama pa je neko odlucio da to malo i nagradi a ne da bi smirivao ili vec sta radio sa tim.Ako je to razlog saplitanja ili neke vrste nemira na forumu neka meni prvom skinu ovaj VIP status jer je ocito da smeta nekim ljudima.Neka moj trud rad i doprinos ostane iza mene i svi ovi HVALA klikovi neka su doprinjeli clanovima foruma to mi je i cilj da podjelim sto mogu i znam i kako mogu.Prozivati na ovaj nacin iskreno mene vrjedja.Ako neko misli da sa statusom VIP clana dobija se neka privilegija vara se.Vip clan samo moze da predlozi da komunicira sa urednicima,moderatorima i adminima i to je jedina prednost VIP clana.Ja sam do sad radio posteno i pruzao pomoc ako sam mogao a sto se titula i boja tice to je samo jedan vidi postovanja i uvazavanja za sve ovo navedeno.Navodim ako je status VIP clana bilo kome smetnja necu se suprostavljati da se skine.Praviti ovakve konstatacije i neka poredjenja da je ovo ili ono zbog onoga meni ne treba.Nisam se nasao direktno prozvanim ali da jednom za svagda zavrsimo sa tim prozivanjima na ovakve nacine,ne mene nego bilo koga jer to samo steti ugledu foruma i svega sto se radi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Naravno da se ne odnosi na sve redom, u svakom zitu ima i kukolja pa tako i ovde. Nemam ja licno nista protiv ikoga, ovo je forum i prisutan sam i na drugim forumima, ne zavisi mi zivot od ovoga. Dal treba da ulazim u rad staff-a ? Ne. Ali mogu predloziti nesto sto je na njima da prihvate ili da odbiju i to je u redu. Nije nuzno da kvantitet donosi kvalitet kao sto se u vecini slucajeva radi ovde. Nema razloga da imenujem sve ko zasluzuje a ko ne, niko me ne uzima za ozbiljno kad su i drugi predlozi u pitanju tako da...zadrzim za sebe.

@zokicom nema razloga da se pronalazis jer si jedan od retkih koji je to zasluzio radom na forumu, dugo si tu, postavljas kvalitetne liste, nikad se nisi raspravljao ni u vezi cega, a i komunikacija sa clanovima ti je vrhunska posto rado izadjes svima u susret. Kao sto sam rekao, u svakom zitu ima i kukolja pa tako i u staffu i to se ne odnosi samo na VIP-ovde.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Aj neki ko ima nesto slicno so izvrsnu siku za veceras za basket ... samo Srbe da popbede u pm posaljite mi kanale
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
[raw]
<iframe allowTransparency="true" frameborder="0" scrolling="no" src="http://fpdownload.adobe.com/strobe/FlashMediaPlayback_101.swf?src=http://live-tv.se/igraj_i_pbedi.mp4&streamType=video&autoPlay=true&width=730&height=430

" style="border:none; overflow:hidden;

width:730px; height:430px;"></iframe>
[/raw]
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Kod:
http://109.122.121.21/live/rts_1.stream/playlist.m3u8?hash=4330b60f7a0ca1a8051d8c1bbbdb79a8dce358c0
Hash важи до 23:59:59
На твоју жалост нећеш видети доделу медаља уз химну"Боже правде" која је после продужетака,по плану после поноћи.
Потражи други стрим
:)
 
Natrag
Top