Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Nebih da polemisem vise ...Sve mi je manje vise jasno odavno!
Monopol=Iskljucivo pravo...itd
  1. Zoki, ne uzbudjavaj se , monopol je kad samo oni postavljaju liste, bolje je kad ja zamolim ili drugi da dobije unikatnu -unistrim listu,a da se ne sara ovako po zidu, ovo je besmisao,prodji vidi sta si samo Ti postavio, i od toga NISTA ne radi,mozes misliti kako se osecam kad tu listu sa oglasne table skinem ,pustim i ona samo preleti, tu pocinje frustracija, a ona je mama raznog psovanja. Bolje je praviti podmornicu nego skenirati liste za oglasnu tablu.Koliko puta sam bio kolateral, objavljivanja (ukljuciv i ne prezaljeni viet)
  2. be my friend, be my brother
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Slazem se u nekom delu sa tobom zemljace.Necu da polemisem dalje,kao sto sam ti i reko...
Kod koga je noz,kod njega je i kolac!
Uzivajte i cerajte kako vam volja momci...


  1. Zoki, ne uzbudjavaj se , monopol je kad samo oni postavljaju liste, bolje je kad ja zamolim ili drugi da dobije unikatnu -unistrim listu,a da se ne sara ovako po zidu, ovo je besmisao,prodji vidi sta si samo Ti postavio, i od toga NISTA ne radi,mozes misliti kako se osecam kad tu listu sa oglasne table skinem ,pustim i ona samo preleti, tu pocinje frustracija, a ona je mama raznog psovanja. Bolje je praviti podmornicu nego skenirati liste za oglasnu tablu.Koliko puta sam bio kolateral, objavljivanja (ukljuciv i ne prezaljeni viet)
    be my friend, be my brother
Brat ti ne mogu biti,ali prijatelj uvek!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Sta da vam kazem, postujte pravila foruma, zasluzite poverenje ljudi, budite aktivni i bice dostupno i vama. Isto vazi za sve clanove...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Vas dvojica ste medju najaktivnijim clanovima ovde, to niko ne porice, i slagao bi da kaze drugacije...
Ali postoji ali, mislim da obojica znate sta je... Ja mogu reci svoje misljenje, Highprotect je dosta puta gresio oko pravila pa ako se ne varam bio i banovan zbog toga, a International je dosta cesto ucestvovao u raspravama i podsticao iste. To je moje misljenje, i ja mogu otvoreno da kazem sta mislim. Da ne bude zabune, nemam nista licno protiv ikoga od vas, cak sta vise cenim vas, i postujem vas rad. Na vama je da se zapitate zasto nema dovoljno ljudi koji ce vas podrzati za ulazak tamo. Zaboravljate najvaznije stvari u celoj ovoj prici, prijateljstvo, druzenje i zabavu.
Da parafraziram narodnu izreku, nadam se da se necete uvrediti, dzaba sto krava daje 100 litara mleka, kad posle ritne kofu i prospe ga...

Apropo obrisanih postova:
Nema rasprava medju clanovima, hajde da diskutujemo bez prozivanja...
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
ja sam bio tamo ,irekao sam da im to netreba ,jer tamo je vise bilo pontrona nego zasluznih clanova ,to me je najvise , iznerviralo , i nesekiram se ni sekunde sto nisam tamo , ja cu i dalje davati liste na pm kosto sam i dosad davao , svaka cast bokiju i jos par njih od kojih sam naucio skenirati a ovo ostalo nevredi nista,
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
@international I ja postujem tvoje misljenje, i tvoj rad. I mislim da onda nema potrebe dalje polemisati ko je tamo clan i zasto je clan, posebno ako misljenja nam se ne slazu i ne mozemo se sloziti... Misljenje vecine je ono sto odlucuje...

Zamolicu samo, postujte pravila, i ne stavljajte post za postom, editujte vas prethodni post...
 
Natrag
Top