Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Mislim da je sve ovo manje vise nekorektno sto se desava ovde?!Zatvorene ili otvorene sobe,jednostavno nema smisla!!Cepajte i razmenjujte linkove po ''sobama'',uzivacemo i ''mi obicni smrtnici i dalje''!Pricate o nekom PDF formatu...dodje mi da se slatko nasmejem!!!Malo budem VIP,pa za dan postanem urednik?
Svako dobro!

Jednom i jedinom coveku mogu reci:''Hvala Boki"!

Razvodnjena tema, umesto gde imaju 2 gde se pise sada imamo 3 gde se ni u jednoj ne pise...
Sta je pesnik hteo reci?
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
PDF= Podforum

Sto se tice urednistva, trebalo bi da shvatite da nije u pitanju nikakva nagrada, nema tu nekih beneficija, ko je voljan da se prihvati nekog posla, nadje se mesto za njega. Naravno mnogi pokusaju, i kada vide da je u pitanju obaveza, a ne nagrada odustanu posle nekog vremena... Tesko je naci nekoga ko je voljan da radi za dzabe, a da to radi savesno i odgovorno. Trebalo bi da shvatite da niko nema nikakve koristi od toga sto radi nesto na forumu, sve to zavisi od dobre volje pojedinaca, niko od nas nema nikakve koristi i nikakvih privilegija.. Kada udjem na forum prvo moram da pogledam da li ima prijavljenih krsenja pravila, odobrim teme koje su na cekanju, pregledam postove u delu foruma za koji sam zaduzen, odgovorim na poruke i posaljem poruke opomena ako je potrebno pa tek onda mogu da pogledam sta ima novo na forumu od tema koje me zanimaju...

Recimo, mene ovaj deo gotovo da ne zanima, ovaj forum sam poceo da posecujem zbog PDF Strucni forumi - kompjuteri. Ovde sam slucajno zalutao pokusavajuci da namestim tv tjuner da gledam tv u tada, XBMC-u... Na mahove sam se aktivno bavio ovim, ali brzo me prodje volja...
Recimo kao urednik i moderator imam obavezu da psotavljam sadrzaje u pdf-ovima za koje sam zaduzen, pa povremeno potrazim nesto cisto da bih postavio ovde, ne radi sebe, jer me ne zanima, vec zato sto je to moja duznost, kada imam vremena odvojim malo za to, i ponovo nikakvu korist od toga nemam.

Korist koju imam od foruma je ona koju bih imao i kao obican clan, sticem malo vise iskustva pomazuci ljudima da rese svoje probleme u vezi kompjutera i servisiranja, nailazim na neke probleme koji nisu toliko cesti pa ako mi zatreba u poslu lakse cu da ih resim.

Sve to mogu na bilo kom drugom IT forumu, ali ovde dolazim zato sto ima ljudi sa kojima volim da popricam o raznim drugim stvarima i temama koje me interesuju...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Samo konstatacija i nista vise...
Gde je taj PDF IPTV ili ti zatorena soba zemljace??Meni iskreno i ne treba,ali verovatno da postoje clanovi kojima treba?!Zasto ako smo svi u istom sosu ovde(ocigledno nismo)?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Evo ih par:
  1. Internet
  2. Software
  3. Hardware
  4. Video Igre Pričaonica
  5. Programiranje
  6. Web Design
  7. Tutorijali
  8. Domaći Tutorijali
  9. Video Tutorijali
  10. Visual Basic projekti
  11. Pitanja i Odgovori
  12. Linux OS
  13. Windows OS
  14. Media Centri
  15. Internet Radio i TV
Ako mislis na sakriveni vip deo, vezan za iptv, ovde sam napisao kako se dolazi u isti:

Internet Radio i Televizija - Najcesca pitanja(FAQ)

Neke stvari se ne isplati deliti vise javno, ljudi uloze dane trazeci liste i praveci aplikacije, da bi neko to unistio u jednom danu ili par sati, tako sto podeli po drugim forumima... Inace clanstvo u tom delu foruma, ne brani ljudima da i dalje postavljaju linkove ovde, i da pisu ovde. To sve zavisi od clanova, i niko ih ne moze naterati da to rade...
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Mislim da je sve ovo manje vise nekorektno sto se desava ovde?!Zatvorene ili otvorene sobe,jednostavno nema smisla!!Cepajte i razmenjujte linkove po ''sobama'',uzivacemo i ''mi obicni smrtnici i dalje''!Pricate o nekom PDF formatu...dodje mi da se slatko nasmejem!!!Malo budem VIP,pa za dan postanem urednik?
Svako dobro!

Jednom i jedinom coveku mogu reci:''Hvala Boki"!


Sta je pesnik hteo reci?
boki se ne broji, on je aksiom, pucaj dalje
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
U principu i ja ne volim podele, i slozio bih se sa tobom, svi mi manje vise delimo i delili smo informacije oduvek sa onima kojima verujemo, tako da to nije nista novo, sada je samo uredjeno na drugaciji nacin. I ponovo kazem, ne volim podele, ali mislim da je ovo ipak jedino resenje od koga ce najveci deo clanova imati koristi jer ce se spreciti oni koji pokusavaju da pogase sve nacine besplatnog gledanja, radi licnih interesa.

Ocekujem, vremenom da ce ovaj sakriveni deo foruma biti motivacija clanovima, i da ce uzornim ponasanjem, i svojom aktivnoscu steci pravo da pristupe tom forumu...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top