Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
ja mislim da nije moguce jednu listu naci koja moze dugo opstati , jer svaka pretplata ima ograniceno trajanje , tako i liste. ove slike ne znace nista po meni, jer ima dosta listi koje su nestabilne , i ako ja moram svakih deset sekundi opet program pokrenuti ili nakon nekog vremena se program zamrsne , nije ni to resenje
Sve je moguće drug moj, samo treba pronaći. Ili da ti neko da.
Ja kad dajem liste ljudima kojima se može vjerovati da ih neće proslijediti na neki telegram i slično, upravo darujem liste koje traju dugo i koje imaju više od jedne konekcije.
├◉ ✠‍User➤ IWiXsQ9yjS
├● ✠Pass➤ PYJ14RrnxC
├─● ✠Exp.➤ 31-12-2029 20:17:00
├──● ✠ActCon➤ 0
├──● ✠MaxCon➤ 5
├─● ✠Status➤ Active
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Толики текст, а као није чији је већи.
Додуше није на овом форуму, као, али чему онда толика писанија? Разумљив је гнев, али то квари овако добар форум.
Најбоље би било да се сва ова ујдурма прекине, евентуално да се побришу објаве, укључујући и ову.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Koliiko vidim tebi smeta sto se na forumu raspravljua i slike su rasprava, slika govori tisucu rijeci...

Ako se na forumu nece raspravljati pa gdje ce se onda po tebi raspravljati, raspravama razmjenjujemo informacije, postavljamo pitanja, dobivamo odgovore...nesto se dogadja....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.688
Ima lista koje meni rade od 1 do 5 godina
Ove stalkere i liste sto i vrabci na grani za iste znaju to ne prolazi.... i stalno vrte jednu te istu pricu o istim serverima unazad par godina sta reci....
Ako se izdvoji vremena i malo se pozabavi oko ove tematike moze se naci dosta dobrog i korisnog...
Ja al bas od sveg tog nista ne gledam bas nista ... ma prolazno sve ...
Pozdrav
Ima lista koje meni rade od 1 do 5 godina
Malo sam gledao danas sta radi a sta ne od onomad .... vidim da jos radi :mig:

kreirana 2016-te

2016.png

s net 1.png

kreirana 2016-te

2016 lista 2.png
h 2.jpg

mada imam jos dosta da pogledam al to kad budem imao volju

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Koliiko vidim tebi smeta sto se na forumu raspravljua i slike su rasprava, slika govori tisucu rijeci...

Ako se na forumu nece raspravljati pa gdje ce se onda po tebi raspravljati, raspravama razmjenjujemo informacije, postavljamo pitanja, dobivamo odgovore...nesto se dogadja....
Не смета ми уопште, само напред.
И ја имам право на мишљење, као и сви други.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
RMvDTrT.jpg
 
Natrag
Top