Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.682
Sve je to prolazno.. kao sto sam dosta puta rekao danas radi a vec juce ne

Za mene nema znacenja ali bas nema jer te liste ne gledam bilo cije da su

Volim da pomognem ljudima koji nisu u mogucnosti da sebi sami nadju neophodno ... i u svemu ovom nisam haker nisam veliki strucnjak ali.. trudim se da pomognem koliko mogu... naravno ako mogu...

Forsiranje i slikanje onih za koje i vrabci na grani znaju za iste ide samo gazdi u korist ali...... to pojedinci koji su na sva zvona apelovali da se to ne radi sad to isto i sami rade a kad neko drugi slika da nesta radi e onda imamo Problem zasto slikas itd.... ujedno ti pojedinci gdje god da su imaju podrsku par ljudi koji se bas dobro snalaze u ovom svemu i imaju znanje pa to isto podjele sa par njima bas bliskim ljudima od povjerenja itd... da ne pricam sta se sve radi po drugim forumima tj. masovna unistavanja lista itd..... i da dodam sta sve rade po telegram grupama strasno... pritom cute u javnosti kao zaliveni samo.... sve se u medjuvremenu zna.....

Ja ne pripadam i nisam Clan ni jedne grupe pocevsi od telegrama i slicnih

Sta se sve gleda mnogi i ne znaju jer se vise ne daje kao nekad a najbolji su oni stalkeri i liste sto ih nema u javnosti pritom ni ti kako ih vec zovu strucnjaci ili hakeri nemaju pojma da isti postoje ...... a da ih ima, ima

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.682
@dux4 nadam se da ces prenijeti pozdrave nasem prijatelju kod komsija i reci da se ne trudi govoreci da nesta nemam ... slikovito imas na Pm ono sto je nas prijatelj nabrojao ali ok i on ce ovdje da pogleda sta sam napisao

Ovo ce naci paaaa ...... nikad :roll:

://sup stalker
Dal /get ili Mac lista sve radi :mig:

sup0.pngsup1.pngsup2.pngsup3.jpgsup4.pngsup5.jpgsup6.jpgsup7.jpgsup8.jpgsup9.jpg

itd.....


Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
8
ja mislim da nije moguce jednu listu naci koja moze dugo opstati , jer svaka pretplata ima ograniceno trajanje , tako i liste. ove slike ne znace nista po meni, jer ima dosta listi koje su nestabilne , i ako ja moram svakih deset sekundi opet program pokrenuti ili nakon nekog vremena se program zamrsne , nije ni to resenje
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.682
Ima lista koje meni rade od 1 do 5 godina
Ove stalkere i liste sto i vrabci na grani za iste znaju to ne prolazi.... i stalno vrte jednu te istu pricu o istim serverima unazad par godina sta reci....
Ako se izdvoji vremena i malo se pozabavi oko ove tematike moze se naci dosta dobrog i korisnog...
Ja al bas od sveg tog nista ne gledam bas nista ... ma prolazno sve ...
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
ja mislim da nije moguce jednu listu naci koja moze dugo opstati , jer svaka pretplata ima ograniceno trajanje , tako i liste. ove slike ne znace nista po meni, jer ima dosta listi koje su nestabilne , i ako ja moram svakih deset sekundi opet program pokrenuti ili nakon nekog vremena se program zamrsne , nije ni to resenje
Kako nije, moguce je, lijepo se pretplatis na neku listu i gledat ces ju bez problema u periodu za koju si ju platio...a kao sto ti napisa @Sota, ima lista koje se mogu naci - iskenirati da ti lijepo rade...stvar je u tome da treba imati i malo srece da naletis na takvu....ali nadje se...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.682
Nije apsolutno poenta ciji je veci... kako izgleda nece da se shvati ili se ne zeli?

Ukratko da pojasnim

Onomad na forumu kod konsija tjerao se inat jedan drugom taj trecem itd. samim tim se samo u jednom danu objavljivalo ujedno unistavalo more lista i u to vrijeme kad si slikovito dao do znanja da nesta radi bio si lincovan isto tako ako si stavio nesto ne bas svima poznato takodjer samo zato sto su si neki ljudi umislili da su hakeri ali... ako sagledamo sustinu SF Forum je kako onda tako i danas mogu slobodno reci prvi u svemu jer svi znate sta je sve poteklo i dato ljudima na koristenje sa SF Forum-a bez ikakve novcane nadoknade

Ti isti ljudi kad se vise nisu mogli hvalisati jer su se mnogi drugi po raznim forumima suocili sa ovom tematikom naravno da su doticnima bila velika konkurencija itd... e sad... dolazi doba kad su vlasnici Iptv-a svako malo radili na tom uvodeci razne zastite npr Geoblok itd... e tu su doticni bili jos vise uskraceni njihovim hvalisanjem pa su se kao satro povukli a razlog im je bio nekom daju listu a taj neko objavljuje u javnosti ili stavljaju te dobivene liste u osobne panela tj. prodaju i slicnim pravdanjem mada to nije bilo kao razlog od velike vecine uvazen.

Kad je doslo ovo neko novije vrijeme suzio se Krug istih sto su doticni otvorili neke svoje tako zvane Iptv forume za druzenje i razmjene iskustva samo... svasta se po tim forumima desavalo sve do naplacivanja clanarine .. lista.. alata.. i slicnog

Danas doticni slikaju da sve prsti jer znaju da ima bas veliki Broj ljudi koji ne znaju kako doc do kvalitetne liste jer im nije Cilj sve znati od skeniranja pa sta znam dokle a pritom se zadovolje jednom normalnom listom ili Server/Mac da mogu gledati i pretezno se traze Exyu liste i ako dobiju svi zadovoljni ako pricamo o nasim forumima samo... bas ti doticni vise se ne oglasavaju po tom pitanju da nekom nesta podare jer im je izgovor privatan zivot i sve vezano za isti ali... da imam i slikam naravno to se podrazumijeva i kako sad na to da gleda obican Clan foruma koji postavi jedno banalno pitanje a na isto ne dobije odgovor? kako javno tako i po tim uvazenim forumima

Pojavi se tamo negdje na forumu slika da bi dokazao sta ima i ode ... pritom uvelicava sebe kao da to sto je slikao niko nema osim doticnog pa ja kao ja svaki Dan gledam ta hvalisanja i cutim dok ne dodje tako daleko da dokazem sve to sto se neko tamo hvali i misli da je izmislio toplu vodu da jos neko to isto ima ujedno da nisam bio ja mozda bi se neko drugi slican meni oglasio ako pricamo o Iptv-u a da ima ljudi koji posjeduju servere i liste nikom poznate ima ujedno njihovo znanje cuvaju za sebe i dobo je tako

Svako ima pravo da se uclani u bilo koji Forum i da se druzi sa kim hoce to i podrzavam samo... na tim istim forumima izdvoje se 5-10 ljudi i bave se tematikom Iptv-a dok obicnim clanovima daju zrno da bi zadovoljili njihove potrebe a ako nisi aktivan ili nesta kazes sto hakerima ne odgovara Ban jer mnogi misle uclanim se na Forum dobit cu trazenu listu i njima dobro ali nije to tako ... sve se u medjuvremenu zna kako funkcionisu pojedini forumi dok na SF forumu to nije slucaj i nece nikad biti

Ja osobno posjedujem Screenshot-ove do videa gdje se vide imena doticnih koji prodaju alate i koliko novca traze samo ja nisam od onih koji ce to stavit u javnost mada mogu.... pritom preko Pm nekim ljudima od povjerenja sam poslao naravno sa kojima komuniciram godinama tj. sa nekima preko telefonskog razgovora.pricao o svemu...slika

Zato ja kao ja skoro svakodnevno posaljem nekom nesta i svima nama dobro i u tom svemu ja isto moram odvojiti vrijeme da bi pronasao dobro i korisno a pritom ne zapostavljam svoj privatan Zivot

Ovo je ukratko a sta ja sve znam kad bi znali bolje da ne znate jer nebi vam bilo dobro kad bi javno pisao ko sta i kako....

Ko razumije shvatit ce da nije poenta ciji je veci...

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top