Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.576
Ovako se nekad družilo.....

Kažes:

Tražio sam ljude sklapao prijateljstva sa onima koji su isti kao ja. Kad ja odjednom kažem "Ej, mogli smo do Sarajeva na ćevape." da se složi sa mnom, a ne da me gleda kao budalu kao ostatak društva. Ili kad kažem "Ajmo na more na 2-3 dana." da odmah ustane i kreće da se pakuje, a ne samo da kaže "Ma gde ću jbt, nemam para." pa nemam ni ja, ali jednom se živi, daj da uradimo nešto čega ćemo se sećati do kraja života. :) :)

Postoje takvi ljudi naravno.... spremni za akciju..... ;)

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Ovako se nekad družilo.....

Kažes:

Tražio sam ljude sklapao prijateljstva sa onima koji su isti kao ja. Kad ja odjednom kažem "Ej, mogli smo do Sarajeva na ćevape." da se složi sa mnom, a ne da me gleda kao budalu kao ostatak društva. Ili kad kažem "Ajmo na more na 2-3 dana." da odmah ustane i kreće da se pakuje, a ne samo da kaže "Ma gde ću jbt, nemam para." pa nemam ni ja, ali jednom se živi, daj da uradimo nešto čega ćemo se sećati do kraja života. :) :)

Postoje takvi ljudi naravno.... spremni za akciju..... ;)

Pozdrav
Mi mlađi ta iskustva nismo ni osjetili ,jbga.
Nije problem što nemamo para nego što smo još i prezaduženi kod banaka.:roll:
Dobro pripazite kada vam roditelji umru da li ćete se prihvatiti nasljedstva da ne bi nasljedili i dug koji je veći od vrijesdnosti imovine:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2012
Poruka
53
Pozdrav svima. Zna li neko kako bi se mogao ubaciti tv guide recimo u kanal koji gledamo preko SF IPTV Playera i da je lista .m3u. Sa recimo ove stranice...
Kod:
http://tvprofil.net/
.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Policijska uprava primorsko-goranska na svojim stranicama objavila je vijest o uhićenju dvoje hrvatskih državljana zbog sumnje da su počinili više kaznenih djela iz domene gospodarskog kriminaliteta. Neslužbeno doznajemo da se, između ostalog, radi o vlasniku stranice Filmovita
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Policijska uprava primorsko-goranska na svojim stranicama objavila je vijest o uhićenju dvoje hrvatskih državljana zbog sumnje da su počinili više kaznenih djela iz domene gospodarskog kriminaliteta. Neslužbeno doznajemo da se, između ostalog, radi o vlasniku stranice Filmovita
Da opleo je sa online filmovima tereti ih se sa si zaradili preko 60000€,a šteta koju su napravili procjenjuje se na pola milijuna €.Kao ono zaradili tolke pare na reklamama na sajtu.Jbga.
Kod:
www.telegram.hr/politika-kriminal/u-rijeci-uhicen-jedan-od-vecih-domacih-pirata-pokrao-je-i-ilegalno-distribuirao-filmove-i-serije-za-39-milijuna-kuna/
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top