Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
19.09.2016
Poruka
6
Posto ovaj D3Go,ustvari sve sto ima veze sa sbb-om mi kida zivce,previse baguje,slika losa... Ima li neko predlog gde da odem,razmisljao sam o Orionu i OTT kcn,neznam bas sta je pametno,a da ne izgubim SK HD kanale.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Za sve one kojima je potreban VPN surf

Opera VPN browser je sada dostupan svima
3d400489a633b2f809bd5a159f719336.jpg


Jedna od prednosti korišćenja VPN-a jeste svakako zaštita privatnosti. Postoji veliki broj VPN servisa, od kojih su neki i besplatni, dok drugi zahtevaju pretplatu. Sada je tu još jedna opcija, koju nam donosi Opera.

Ranije ove godine Opera je najavila da će ugraditi VPN servise u svoj browser, a sada je ovaj pregledač dostupan svima za preuzimanje. Pre ovoga, korisnici su morali da preuzimaju test/beta verziju kako bi isprobali servis.

Korisnici mogu da izaberu između pet zemalja iz kojih bi voleli da bude njihov VPN, a ovo uključuje Kanadu, Nemačku, Holandiju, Singapur i SAD. za one koji ne žele ili nemaju potrebu da izaberu specifičnu zemlju, Opera će izabrati onu za koju misli da nudi najbolje usluge.

Pored VPN podrške, novo ažuriranje za operu donosi bolje upravljanje baterijom, RSS feed u ličnim vestima i drugo.

Ja sam testirao i radi. Takođe, u novoj verziji ima integrisan i ad-bloker.
U pitanju je verzija 40.0.2308.62
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top