Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Instalacija XBMC

Diskusija u 'Media Centri' započeta od DizelMushica, 11.06.2012.

1. BUGILIJU

BUGILIJU Urednik

Zahvala:
    6.243
    Pol:
    Muški
    povežeš sa hdmi,u podešavanjima xbmc-sistem-video izlaz-ceo ekran #2(to je ekran tvog tv-a),a zvučni izlaz postaviš-directsound: hdmi (u nastavku ti pise naziv tv-a). slika i zvuk su ti sada nezavisni od monitora pc-a sem miša (koji ti treba za igrice ;) zato na smartfonu skineš daljinac sa gplay-a za xbmc i eto rešenja. samo da ti sve to prežive grafička i procesor :)

2. butcher73

butcher73

Zahvala:
    2

Jedno pitanje, novi sam u vezi xbmc iptv-a ovde i trudim se da podesim sve kako je u uputsvtu navedeno, sve sam podesio ali live tv nikako da se pojavi, ali prvenstveno me interesuje da li je potrebna tv kartica da se ima u racunaru? mozda glup[o pitanje ali eto..

3. butcher73

butcher73

Zahvala:
    2

uspeo sam da pokrenem sve...

BUGILIJU se ovo sviđa.
  4. jovan010

jovan010

Zahvala:
    2.681
    Pol:
    Muški
    nije potrebna tv kartica skini odavde pvr iptv simple tv client
    Show Spoiler
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

kada to instaliras odradi sve ono sto si odradio ,jedino ti nje ispravna m3u lista zbog tog a nece,a i potrban je restart:)

5. buran

buran Član

Zahvala:
    200
    Pol:
    Muški
    Ima još jedan način korišćenja XBMC-ja, tačnije njegovog derivata koji se zove TVMC i možete ga koristiti sa nekog android uređaja (mobilni, tablet ...), ovako:

E sad, meni radi TVMC ako ne ubacim onaj xml fajl u TVMC folder na mobilnom, međutim ako ga ubacim onda navodno počne strimovanje, ali ja ne vidim sliku na TV-u. Kada koristim samo LocalCast i odaberem nešto od videa sa telefona onda ide striming na TV-u i mogu da vidim video (doduše bez subtitla). Tako da sad ne znam da li je problem do telefona ili do nečeg drugog.

6. aleksa781

aleksa781

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    pozdrav

pre dva dana sam čuo i nstalirao XBMC ,kodi.Šljaka XBMC torrent ali ne mogu da pokrenem liveTV.
    čitao sam i radio po uputstvima,ali ne pojavljuje mi se TV u start meniju kodija.
    ne pamti podešavanja posle restarta.

pvr info.jpg enabled add ons.jpg enabled pvr client.jpg need to restart.jpg tv settings.jpg pvr add ons pvr client.jpg pvr dissabled.jpg

7. BUGILIJU

BUGILIJU Urednik

Zahvala:
    6.243
    Pol:
    Muški
    probaj sa nekom drugom m3u listom (moguće da je neispravna naročito ako je neka online)ne vidim na slikama da li si i ubacio neku takvu ;)

8. aleksa781

aleksa781

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    hvala.to je bio problem.

BUGILIJU se ovo sviđa.
  9. krezumica

krezumica Član

Zahvala:
    11
    Da li postoji neki add-on za XBMC/KODI koji ima domaće filmove i serije?

10. krezumica

krezumica Član

Zahvala:
    11
    Da li je moguće i kako "natjerati" 1channel da se sinhronizuje sa website favourites? Radi mi sinhronizacija listi, a Movies i TV Shows više ne radi nego što radi, odnosno treba mu mnogo vremena dok ažurira stanje, ponekad čak i danima.

Preporučite stranicu